Salı , Şubat 19 2019
Ana Sayfa / Gergi Tavan / Aynalı gergi tavanlar
ayna gergi tavanlar-gergi tavan, gergi tavan, germeli tavan, gergin tavan, gerginli tavan, tavan dekorları, kafelerde gergi tavan

Aynalı gergi tavanlar

Aynalı barisol tavanlar nasıl yapılır ve gergi tavanın ayna özelliği

Aynalı germetavan, gergi tavan sisteminin daha başka bir muhteşem ve değişik çeşitlerinden bir tanesidir. Parlak gergi tavandan sonra başka bir yansıtma özelliğine sahip olan gergin tavan çeşiti olan ayna gerginli tavan, tavanında parlaklık seven insanların seçimidir. Ama ayna gerginli tavanla parlak germeli tavan arasındaki fark onların birinin daha parlak olmasıdır. Hangisi daha parlak diye sorarsanız, tabi ki, isminden belli olduğu gibi ayna gergin tavan daha parlaktır ve uygulandığı tavana doğal bir ayna efekti verir. Bu seçim sayesinde oda tasarımına fazla dikkat çekilmez ve tüm dikkat tavana yönelir.

Aynalı germeli tavanlar ilk bakıştan parlak gergin tavana benzese de,aslında bu hiç de öyle değil. Ama ayna gergili tavan daha büyük yansıtma kapasitesine sahip bir üründür.Bu yüzden uygulandığında ayna effekti verir   ve her şeyi ayna gibi yansıtır.Germeli tavanda ayna yansıması yaratabilmek için tavana koyu renkli doku uygulanıyor ve hatta siyah renkler bile kullanılmakta. Ayna germe tavan sayesinde normalde olan tavan yüksekliği vizüel olarak  hatta 2 katı fazlasına kadar bile yükselebiliyor. Yani daha alçak bir tavana sahip ortamdaysanız ayna gergin tavan uygulatmakla istediğiniz ortamı elde edebileceksiniz.

Aynalı gergi tavan uygulama alanları:

Ayna gergin tavan genelde banyoda, yatak odalarında, salonlarda,alışveriş merkezlerinde daha sıkça tercih edilmektedir.

Ayna gerginli  tavan uygulanmış tavan ya tüm şekilde kaplanır , ya da her hangi bir bir düşünülmüş kombinin elementi olarak da kullanılabilir.

Ayna gergili tavan, genellikle daha orijinal görünüm sağlar ,duvar aydınlatmada kullanılır, oda aydınlatmasını ihlal etmez. Bununla birlikte,merkeze yerleştirilmiş avize kayan nesne yanılsaması oluşturabilir. Bu tüm alana gösterişli bir vurgu olacaktır. Aynalı gergili tavan, tavanına cam uygulatmak isteyen müşterilerin tam olarak istediğini yerine getirmek için en uygun bir çözümdür.

Ayna gergin tavan çeşiti tavanında ayna olmasını isteyen müşterilerin tercih etdiği bir öneridir. Bu tavan sistemi en alçak tavanı bile vizüel olarak maksimum şekilde 2 3 kat daha yüksek görünmesine yardımcı olur. Aynalı gergin tavan sistemi bu özelliğine göre yüksek tavanlarda uygulanması önerilmemektedir.

Siz de gerginli tavan sisteminin bu muhteşem çeşitinden faydalanmak isterseniz hemen Gergi Tavan Plus şirketini arayın.

Hakkında Aysel

İlgini Çekebilir

bayan kuaförlerinde gergi tavan, gergi tavan, kuaförde gergi tavan, germe tavan, germeli tavan,

Kuaförlerde gergi tavan

Kuaförlerde gergi tavan sistemleri ile harikalar yaratılıyor. Tavan teknolojileri ile dekorasyon harika Gergi tavan sistemi …