3d gergi tavan sistemi

çılgın tonlarda gergi tavan,3d gergi tavan, 3d germe tavan, gerglili tavan, tavan dekorasyonu

3d gergi tavan sistemi ile tavan ve duvarlar mükemmel boyutlarda şık ve estetik görünümler kazanıyor.

3D Gergi tavan sistemleri geniş seçim alanına sahiptir. Bu sistem hatta en arıza çıkaran müşteriyi bile memnun etme gücünde olan bir sistemdir. Gergi tavan Plus çeşitleri içerisinde ‘yok’ yok. Her kesin memnun edecek sistem olan germeli tavan sadece müşterilerin isteği üzerine tasarlanır. Müşteri ne isterse aynı da yapılır.Bilgisi olmayan müşterilere de profesyonel uzmanlarımız tarafından bilgiler verilerek yardımcı olunur. Germe tavan sadece bununla kalmıyor aynı zamanda tamamen çevresel yapıdadır. Çok sağlıklıdır. Kolaylıkla uygulanır. İstenmediği taktirde kolaylıkla de monte edilir. Demonte edildikten sonra kullanılabilen yapıdadır. Gergi tavan sistemi özel yapım kaplamaların profiller üzerine monte edilmesi sayesinde yapılır.Bu kaplamaları bazılarını sadece tavanda değil,aynı zamanda duvar ve hatta zeminde de uygulamak mümkündür.Bu kaplamalardan bir tanesi hakkında konuşmak istiyorum.Bu 3 D kaplamadır.

çılgın tonlarda gergi tavan,3d gergi tavan, 3d germe tavan, gerglili tavan, tavan dekorasyonu

3D Gergi tavan yapımında kullanılan 3 d kaplamalar PVC film üzerine UV baskı yardımı ile çeşitli görsellerin basılması yardımı ile üretiliyor. Su geçirmeyen,sudan etkilenip  rengini değişmeyen yapıda olan 3d kaplamalar her yerde kullanılmaktadır. 3d kaplamalar müşterilere istedikleri resim ve ya görseli istedikleri her an istedikleri alanda görme imkanı tanır. Müşteriler tarafından seçilen resimler sayesinde çeşitli olarak hazırlanan 3d kaplama ister tavan olarak,ister zemin olarak,isterseniz de duvar kaplaması olarak kullanılmaktadır.

3D kaplamalar sadece bununla kalmıyor,aynı zamanda kolay bir şekilde dolap, masa, mutfak takımı arasına vs. uygulana bilir.seçilen resimlerin film üzerine uygulanması ve bu uygulamanın sadece bir de kaç saat sonra kuruduktan sonra kolaylıkla uygulanması alanlara değişik ve rengarenk bir ortam getirir. İsterseniz çocuk odasında,isterseniz mutfağınızda, isterseniz oturma odanızda, ofisinizde, restoran,kafe vs. sosyal alanlarda kolaylıkla kullanılabilir. Hatta banyoda bile kullanılmaktadır.

3D kaplama sayesinde masa üstleriniz, dolablarınız, tavanınız, duvarlarınız, zeminleriniz gerçekten tanınmayacak hale gelir.Masa üstlerine,mutfak takımı aralarına, dolaplar üzerine  uygulanan 3d kaplama bu eşyaların sudan etkilenmesini önler. Böylece hem eşyalarınız ,hem de kaplamanız uzun seneler içerisinde bozulmadan kullanılır.

3D kaplama sayesinde  ister orman, ister şelale, ister doğa, ister dağ,ister insan, aile, sevdiğiniz aktörlerin resimleri, isterseniz çizgi film kahramanlarını, deniz, su hayvanları vs. aklınıza gelecek her hangi resimi duvarınızda, tavanınızda, zemininizde,masaüstünde, mutfak mobilyasında görebileceksiniz.Ve bu inanın ki size ayrı bir haz verecektir. 3D kaplama sayesinde eviniz bir girdiğinde bir daha çıkılmayacak hale gelir. Eğlenceli yaşamayı seven müşterilerin seçimi olan 3D kaplamalı ürünler 3D Gergi Tavan Plus tarafından seve seve istediğiniz yere uygulanacaktır.Sadece bizimle irtibata geçmeniz gerekli. 3d Gergi Tavan Plus German ürünleri kalite markasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir