Gergi Tavan

Metal renkli germe tavanlar

Metal renkli germe tavanlar

Her mğşterinin isteğine uygun bir şekilde geniş seçim alanına sahip olan germe tavan sisteminin daha bir çeşiti de metal renkli germe tavanlardır.Metal renkli gergi tavanlar sayesinde siz daha değişik ve sradan olmayan bir tasarım yapabilirsiniz.

Metal renkli germe tavan,gergi tavan sisteminin özel olarak yapılmış tasarımlarından bir tanesidir.Gergi Tavan Plus şirketi bu çeşiti,yüksek kaliteli vinilklorür metal renkli film kullanarak üretmektedir.Metal renkli gergi tavanın dokusu,özel kabartmalar ve yoğun metal renkli tabaka ile farlandırılmıştır.Metal renkli gergi tavan uygulaması ,uygulandığı odaya değişik bir parlaklık verir.Metal renkli germe tavan aydınlatmasını düşünülmüş bir şekilde yapıldığında oda tamamen farklı bir ortam alacaktır.

Metal renkli germe tavanın özellikleri nelerdir?

  • etkileyici bir görüntüsünün olması
  • modern tasarım yapılabilmesi
  • pratik ve işlevsel olması

Metal renkli germe tavan tercih eden tasarımcılar,daha modern bir tasarımlar yaparlar.gergi tavan sisteminin bu çeşiti özellikle,moda mağazalarında,restoranlarda,kulüplerde ve butiklerde uygulanmaktadır.

Sadece bu değil,aynı zmanada dayanıklı olması ile de seçilen metal renkli germe tavanlar,ortama da ha modern bir stil katmakla kalmıyor aynı zamanda güvenilir bir sistemdir.

Metal renkli germe tavan:

  • Metal renkli gergi tavan uygulaması zamanı destekleme yapısı dikkatli bir şekilde hizalanmalıdır.
  • Metal renkli germe tavan sistemi,ana tavanda oluşan kusurların kapatılmasında da kullanılmaktadır.
  • Metal renkli gergi tavan uygulandıktan sonra,tavan düz bir tavan yüzeyine dönüşür.
  • Bu gergi tavan sistemi ek ses yalıtımlı tabaka oluşturur.
  • Metal renkli gergi tavanlar nem biriktirmez,bu sayede nemli bir alanlara bile uygulanması mümkündür.
  • Mekanik hasarlara karşı oldukca dayanıklıdır.
  • Metal renkli germe tavan sistemi,çalışma süresi boyunca gevşemez,çatlamaz ve yıpranmayacaktır.

Metal renkli germe tavan kısa zaman içerisinde ve hızlı bir şekilde uygulanabilme özelliğine sahiptir ve 10 sene boyunca hiç bozulmadan kullanmanız mümkündür.

Gergi Tavan Plus şirketi tarafından müşterilere sunulan metal renkli germe tavan ürünü ile mağaza,butük,kulüp ve restoranlarınıza modern ve değişik bir görünüş kazandırmak istiyorsanız hemen bizi arayın.Bizim şirketimiz her satılan ürüne göre tam 15 yıl garanti vermekle yanı sıra,kaliteli ürünlerle ve eğitimli ekiple her zaman müşterilerin hizmetindedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı