Gergi Tavan

Altın renkli gergi tavan nedir?

Altın  renkli gergi tavan nedir?

Altın renkli germe tavan çeşiti,gergi tavan sisteminin başka bir muhteşem çeşitlerinden bir tanesidir.Altın renkli gergi tavan,lüksü seven,pahalı ürünleri seve ve zengin insanların seçimi  olarak tanınmaktadır.Bu gergi tavan çeşiti en pahalı ve muhteşem metallik dokulardan üretilir.İsminin Altın renkli gergi tavan olmasına bakmayın,aslında içerisinde çih bir madde bulunmaz.Sadece rengi gerçek bir altına benzer.Bu gergi tavan sisteminin parlaklık ve manyetizması altın renginde olur.uygulandığı yere asalet ve zengin bir görünüş veren Altın renkli gergi tavan,çok az olarak evlerde kullanılır.Bu gergi tavan  sistemini sık sık kamusal alanlarda kullanıldığını görmeniz mümkündür.

Altın renkli gergi tavanın özellikleri:

  • Altın renkli gergi tavan,altın sarısı rengi sayesinde uygulandığı alana klassik bir görünüş getirir.
  • Altın renkli gergi tavan üretiminde özel malzemeler kullanıldığında,bu gergi tavanın üzerine ışık düştüğü zaman parlar ve ışığın dansından daha değişik bir görüntü ortaya çıkar.
  • Altın doku filmler metal derinlik ve ayrıntı sağlamaktadır.
  • Altın renkli gergi tavan üretiminde madde kullanılmasa da ,uygulandıktan sonra sanki gerçek altın uygulanmış gibi görüntü ortaya çıkarır.
  • Altın doku gergi tavan,ayna gibi hafif yansıma yapar ve bu da pürüzsüz bir yüzey yaratır.
  • Altın gergi tavan diğer türler gibi uygulanmaktadır.Uygulanmasında alüminyum profil çerçeveler kullanılır.
  • yükleme süreçi diğer germe tavan sistemlerinde olduğu gibidir.

Altın gergi tavan nerelere uygulanır?

Daha çok kamusal alanlarda uygulanması önerilmektedir.Bu gergi tavan sistemi az zamanlarda evlerde kullanılır.Yatak odasında ve çocuk odasında kullanılmaz.Çünkü,altın renk rahatlık ve huzur getirmez. altın renkli gergi tavanı daha değişik ve hoç bir tarzda tasarlamak için,etrafına bir kare şeklinde beyaz kısım uygulanır ve daha sonra orta kısıma altın renkli doku uygulanır.Evlerde uygulamak isterseniz sadece geniş ölçülü oturma odalarında uygulandığında daha iyi bir görünüş verir.

Altın renkli gergi tavan en sık güzellik salonlarında,görüntü stüdyolarında,gece hayatı için yapılan alanlarda ve kapalı gece kulüplerinde,lüks restoranlarda ,otel lobileri,büro ve mega şirketlerde ,finansal kurumların başkan odaları ve diğer zengin görüntü verilmesi gereken yerlerde uygulanmaktadır.

Alanlara daha zengin ve lüks ortam kazandırmak isteyen müşteriler Altın renkli gergi tavan sistemini tercih ediyor.Siz de Gergi Tavan Plus şirketinin size sunduğu altın gergi tavanı tercih edin ve memnun kalın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı