barisol tavanGergi Tavan

Akustik gergi tavan

Akustik gergi tavan sistemlerine çok şaşıracaksınız.

Gergi tavan sistemleri müşterilerini tasarımları ile günbe gün daha da şaşırtmaya ve daha zevkli çeşitler sunmaya devam ediyor. Bu değişik tasarım çeşitlerinden bir tanesi de Akustik gerginli tavan kumaşlarından yapılan delikli germe tavan çeşididir. Akustik gerginli tavan ile çok daha değişik bir ortama kavuşabilirsiniz. Bu ortamın ,konferans salonlarında bile uygulanarak elde edilmesi mümkündür.

Akustik gergin tavan nasıl yapılır: barisol tavan

Parlak ve mat gergin tavan kumaşlarında mühendislik harikası ve yüksek teknoloji ürünü olan nano delikleri sayeseinde istenilen  tasarım yeni ve değişik bir tasarımlar elde edilebilir. Bu mikro delikler ses dalgalarını emerek mükemmel derecede yok eder. Tasarımlarda kumaş üzerinde yapılan yuvarlak delikler, kare şekilli delikler ve ya farklı boyutlu delikler belirli bir yerde eşit olarak sırayla veya bir desen şeklinde olabilir, ve başka bir şekilde dağınık olarak kaotik bir şekilde açılmış deliklerden oluşturulabilir.

Montaj zamanı yapı içerisine aydınlatma uygularken ışık deliklerden nüfuz eder ve odaya muhteşem bir aydınlatma şekli sunar ve aynı zamanda kumaş eşit şekilde vurgulanır.Eğer ışıklar dışda uygulanırsa,delikli gergin tavanın açıklıkları,siyah noktalar şeklinde görünecektir ve bu da genel görüntüye birleşik bir şekil verecektir.

Akustik gergi tavan uygulama alanları:

Delikli malzeme dizaynda tek kullanılabilir.Bazı tasarımcılar ise delikli malzemeyi bütün kumaş ile kombin ederek kullanırlar.Delikli gergin tavan malzemesinin uygulama alanları çok geniştir. Kullanılacak estetik çözümlere bağlı olarak delikli gergin tavan çocuk odalarında, güzel bir şirketin konferans salonlarında,ofislerde, komusal alanlarda uygulanması mümkündür. Ayrıca kendi yapısı nedeniyle, delikli malzemeden yapılan gergin tavan ses yansıtma özelliğine sahiptir.

Konferans salonlarına,evlerine bazı odalarına , ofislerine vs. delikli gergi tavan çeşiti uygulatmak isteyen müşteriler, hiç durmadan Gergin Tavan Plus şirketini arayın.Bu gergin tavan çeşiti sayesinde diğer gergin tavan çeşitlerinden çok daha değişik bir ortam elde edeceksiniz. Değişik ve tekrar olunmaz ortama sahip olmak isteyen insanların seçimi olan delikli gergin tavan şirketimiz tarafından çok usta bir şekilde kısa ve hızlı bir şekilde uygulanmaktadır. Kusursuz bir şekilde, hiç zaman kaybetmeden siz de olduğunuz veya seçtiğiniz alana delikli gergin tavan uygulatmak istiyorsanız,sadece bir telefon açmanız veya şirketimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. İstemek sizden, uygulamak bizim şirketimizden.

Etiketler

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı