ev dekorasyonuGergi Tavan

Altın yüzeyli gergi tavan uygulamaları

Altın yüzeyli gergi tavan uygulamalarında firmamız mükemmel tasarımlar yaparak hizmet vermektedir.

Altın gergi tavanlar uygulandığı alana zengin havası katar.Evlerde sadece oturma odalarında,en çok da kamusal alanlarda kullanılması önerilen altın gergi tavanlar en pahalı malzmelerden yapılmıştır.Uygulanması ile asalet sergileyen altın gergi tavan bir kaç şekilde tasarlanarak uygulanması mümkündür.Daha değişik bir ortam isteyen müşterilere özel olarak altın gergi tavanları, bir kaç renk tonu ile kombinlemek mümkündür.

Bu günkü yazımızda size altın gergi tavan uygulamalı yüzeyler hakkında konuşacağız.Böylece altın gergi tavanla diğer dokuların nasıl kombinlenmesi hakkında bilgi vereceğiz. Kombin yapılarak uygulanan tavanlar: iki ton yüzeyler,yükselen tavanlar ve 3D tavanlar olarak 3 yere bölünmektedir.

İki ton yüzeyler: İki ton yüzey  yöntemi,altın metallik film ile çevrelemek – çeşitlendirilmiş iki banttan kaynaklı ya da bağlantı profilinden ayrılmış düz tavan yöntemidir. İlk durumda eklemler direk ve düz olabilir , yada dalga şekilli eğrisel sarma olabilir. İkinci durumda, iki tarafa özel profiller takılır,daha sonra ise mızrak iki farklı pistlerde sabitlenir.Bunların arasındaki boşluğu dekoratif fişler kapatır.

Yükselen gergi tavan: Bu tasarım kendi başına da muhteşem bir tasarımdır: özel tasarlanmış profiller ve aydınlatma,kırık saydam plastik tutuş parlak bir görünüm sağlar.Böylece  duvarlardan ayrılarak havada kalan tavan görüntüsü ortaya çıkar.Bu sistemle altın doku kullanmak,tavana sanki havada asılmış ve güneş ışınları tarafından aydınlatılan altın bir külçe  yansıması verir. Bu tasarım güzel egzotik bir ortam yaratır ,bu da yükselen gergi tavan sisteminin kapalı eğlence odalarında uygulanması daha uygundur.

3D gergi  tavan:3D gergi tavan için kullanılan profiller daha esnek olur. Böylece esnek alüminyum profili her hangi bir köşeye uygulamanız mümkündür:İsterseniz halka şeklinde katlamak mümkündür, oval ve spiraller şeklinde de katlayabilirsiniz ve ya  daha çok orijinal şekiller için çiçekler, kalp ve de şekilde figürler yapabilirsiniz. Esnek profillerden hazırladığınız figürler,tavan geometrisini tamamen değiştirmeye yardımcı olur. Bu temellerle  gergi tavanlarınıza uygulatdığınız altın doku kubbenin ,kemerin,denizin, piramir, huni vs. içinden çıkan  güneş görüntüsü yaratmış olacaksınız. Böylece de altın dokulu 3D gergi tavan tasarlanmış olacaktır.

Siz de altın doku  uygulamalı değişik yüzeyli gergi tavan sistemi uygulatmak isterseniz Gergi Tavan Plus şirketini arayın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı