barisol tavanGergi Tavan

AVM’lerde muhteşem gergi tavan

AVM’lerde muhteşem gergi tavan sistemleri ve tavan dekorasyonları

AVM’ler insan kitlesinin olduğu yerlerdir. Bu alanlarda toz,mikrop,koku gibi sorunlar olur. AVM ‘ler her daim temiz kalmasını gereken yerlerdir. Ayrıca bu alanların daha güzel ve göz alıcı olması gerekir ki, gelen müşterilerin daha da hoşuna gitsin. Bu alanlara sık sık tamir, onarım ve her zaman  temizli yapılması mümkün olmadığından bir defa uygulanan malzemenin daha kaliteli olması şarttır. İşte tüm bu sorunları bir anda silmenin  tek bir yolu vardır. O da gergin tavandır.

Germe tavan uygulandığı alana şıklık katmasıyla yanı sıra başka avantajları da vardır. Germe tavan Plus şirketinin size sunduğu Alman markası olan 1. sınıf kaliteli gergili tavan sistemleri sizi bir kaç sene AVM temizliği, tamiri, onarımı, boyanması vs. gibi sorunlardan uzak tutacaktır.  15 sene garantili olan Barisol tavan ürünlerimiz uygulandığı andan itibaren ta 15 sene boyunca ilk günkü rengini kayb etmeden hizmet vermektedir.

Biliyorsunuz AVM ‘ler de tavanlar çok yüksek olur. Bazen temizliği mümkün bile olmayan gergin tavanların hali diğer tavan uygulamasında ne olduğunuzu belki de hepiniz biliyorsunuz. Ama gergili tavanla bu gibi temizlik sorunları yaşanmaz. Temizliği kolay olan gergin tavan sistemleri AVM uygulamalarında en yüksek tavanlara bile uygulandığında bir kaç sene temizlenmeden kullanılması mümkündür. Özel yapısı sayesinde toz tutmayan gerginli tavan ürünlerini ara sıra geç geç temizleseniz de olur. Sadece bu deyil, gergili tavan ürünlerinin özel tasarlanmış kaliteli malzemelerden yapılmış kaplamaları sayesinde uygulandığı ortamda mikrop olmaz. Mikrobu kendine hapsederek, geniş alana yaymama özelliği olan germe tavan sağlık açısından da insanlar için büyük avantaj sağlamaktadır.

AVM’ler de uygulanan muhteşem gergin tavan çeşitleri gördüğünüz gibi hem sağlık, hem kanaat, hem de estetik açıdan çok kullanışlıdır. Şimdi bakalım AVM sosyal alanlarında hangi gergili tavan sistemleri kullanılması daha doğru olur:

  • Dijital baskı Germe tavan. Dijital baskı Gergi tavan sistemi en çok AVM’lerde uygulanır. Bu sistem ortama daha farklı bir görünüş verir. İstediğiniz görseli UV baskı yardımı ile ile ugulanma özelliği olan dijital Barisol tavan tamamen kimyasaldır,insan hayatı ve sağlığı için  zararlı olan hiç bir madde bulundurmamaktadır.Dijital baskı gergi tavan seçmekle siz de AVM’lerinize başka bir canlılık katabilirsiniz.Bu hem sizin hem de,müşterilerinizin hoşuna gidecektir.
  • Akustik Barisol tavan.AVM’ler en çok sesin ve gürültünüm olduğu alanlardan bir tanesidir.Siz bu alanlara akustik gerginli tavan uygulamakla ortamda olan sesin bir az daha yumuşamasına yardım etmiş olursunuz.Böylece her ne kadar gürültü olsa bile sesi eşit bir şekilde paylayan akustik gerginli tavan sayesinde ortalık daha sakin olacaktır.Aynı zamanda akustik barisol tavanlar ısıtıcı özelliğe sahip oldukları için,AVM’ler daha sıcak olacaktır.Bu da en çok kış ve son bahar mevsimlerinde gerekli olur.

Barisol tavan sistemlerinin her çeşitini uygulatmakta serbestsiniz. Biz sadece iki barrsiol tavan çeşidi hakkında bilgi verdik. Eğer siz de AVM’nize gergi tavan uygulatmaya karar verdiyseniz , o zaman hemen bizi arayın.Geniş seçim alanına sahip ürünlerimiz ile sizin de zevkinize göre uygulamalar yapabileceğiz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı