Barisol Tavan

Barisol Tavan Sistemlerinde mükemmel tasarımlar

Her yere uygulana bilme özelliğine sahip olan ve her kes tarafından büyük sevgiyle tercih edilen barisol tavan sistemleri çok çeşitli dokuları vardır. PVC film ve kumaş PVC film Barisol tavan poliüretan maddeden yapılır ve bir çok çeşidi vardır. İstediğiniz alana uygulanabilme özelliğine sahiptir. Hijyenik ve sağlıklıdır.İnsan sağlığı için hiç bir şekilde tehlike yaratmaz. Bu tür tavan uygulamalarımız tam 10 yıl garantili ve anti-bakteriyel olup asla bakteri içermez. Böylece sağlıklı bir tavan dekorasyonu yaptırmış olacaksınız.

Kumaş gergi tavanların da bir kaç çeşidi vardır. Bu gergi tavan sistemi de insan sağlığını kesinlikle kötü etkilemez. İstenilen yere uygulanabilir. PVC film gergi tavandan farkı ise suya dayanıklı olmamasıdır. Sadece su olan alanlara uygulanmaması önerilir. Kumaş gergi tavan çeşitlerinden bir tanesi de Kadife gergi tavandır. Kadife gergi tavan çeşidinin de geniş renk seçimi vardır. Bu seçim genişliği sayesinde müşteriler istedikleri rengi bulabilirler.

Doğal kadifeden yapılan bu gergi tavanlar,geniş seçimi sayesinde her çeşit tasarıma mükemmel uyum sağlayabilme özelliğine sahiptir. Kadife gergi tavan dokusu çok nadir bulunur ve her üretici tarafından üretilmez. barisol tavanlar, barisol.

Kadife germe tavan özellikleri nelerdir?:

Şeffaf olmayan doku faktörü, mümkün ana tavan eksiklerini kapatma özelliği vardır.
Yansıtma özelliği yoktur.
Yansıma ve parlama yoktur ve son derece temiz çizgiler ve şekilleri vardır.
Dayanıklıdır ve yoğundur.
Ultraviyole ışıklardan hiç bir şekilde etkilenmez. Uzun süre yeni halini korur ve böylece değiştirmek sorunda kalmazsınız.
Kadife germe tavan uygulamasında sarkma ve akıntı olmaz.
Kurulum özellikleri. Uygulanırken dikkat edilmesi gereken nokta,oda tavanının yüksekliğidir.Derin renklerin yeknesak doku yığını sayesinde kadife germe tavanlar ,tavanı daha alçak gösterir.Bu yüzden kadife bariol tavanların alçak tavanlı odalarda uygulanması doğru değildir. Daha yüksek tavanı olan alanlara uygularsanız görsel olarak daha normal görünüş elde edebileceksiniz.
Kadife gergi tavanlar iç mimaride daha lüks bir ortam yaratır  Kadife gergi tavan uygulayarak, barok, klasik, retro stilinde tasarımlar yaratabilirsiniz. Lüks ortam sevenlerin seçimi olan barisol gergi tavan finansal olarak da diğer gergi tavan türlerinden seçilmektedir. Tabi ki, bu miktar uygulandığı alanın genişliğine göre değişecektir.

 

 

[vc_row][vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”2″ element_width=”6″ item=”masonryGrid_Default” grid_id=”vc_gid:1472697160863-4e4535a6-2968-4″ taxonomies=”16″][/vc_column][/vc_row]
Başa dön tuşu
Kapalı