Gergi TavanUygulama Alanları

Çocuk odasında gergi tavan

Çocuk odasında gergi tavan sistemleri ile mükemmel çocuk odaları çocukları bekliyor

Har alanda kullanabilme özelliği olan, hijjenik ,güvenilir, antibakteriyel  vs. iyi özelliklere sahip olan gergin tavan sistemi çocuk odasında bile kullanılabiliyor.Biz çocuk odası için en güzel, en ilginç ve en güvenilir şeyler seçeriz. Tabi ki, tavan da buna istisna değildir. tüm germeli tavanlar hakkında hep aynı şeyler söylenmektedir.Nefes alma özelliği vardır, suya dayanıklıdır vs. diye hep kunuşulur. Şimdi biz bakalım bu germe tavanların daha hangi özellikleri vardır.

  • güvenlik ve saflık
  • kokusuz ve alerjik maddeler içermeyen
  • kuvvet
  • güzel estetik görünüş

Gergi tavan kokusuzdur. Kokusuz olması için daha kaliteli ürünler seçmeni gerekiyor. Kokunun olmaması da odada daha rahat olmaya sebep olur.Alerjik maddeler içermez.Alerji kokudan dolayı da olabilir,tozdan dolayı da olabilir. Germe tavan sayesinden çocuğunuzun odasında  hiç bir şekilde toz görmeyeceksiniz. Oda kokusundan başka koku duymayacaksınız. Bu da sizin çocuğunuzun daha sağlıklı büyümesine yardımcı olacaktır.

Kuvvet germe tavan sistemi -özellikle de pvc filmden yapılmış germeli tavanlar çok dayanıklıdır. Suya dayanıklıdır,darbeye dayanıklıdır. Bu dayanıklılık insanda güven hissi yaratır. Bu güven hissi nedir? Örneğin çocuk odasının çatısından su sızmaya başladı ve sizin de bundan haberiniz yok. fark ettiğinizde her taraf ıslanmış olucaktır belki de. Ama germeli tavan sistemi ile bu sorun ortadan kalkıyor. Çünkü 100 l suya bile dayanma gücü olan gergi tavan hiç bir şekilde odaya su sızmasına neden olmaz. Hatta tavanınız suyun etkisinden kabarmasa tavandan su sızdığını anlamayacaksınız bile.Bu ürün sizin bebek ve çocuklarınızın daha sağlıklı, güvenilir bir ortamda uyuyorsa ve zaman geçirebilmesi için çok önemlidir.

Desenli gergi tavan, gergi, tavan, gergi tavan, germe tavan, germeli tavanGüzel estetik görünüş.Bu özelliği  sayesinde germe tavanlar uygulandığı yere değişik ve ilginç bir görünüş sağlar. PVC film yapım gergi tavanlar üzerine hatta UV baskı yardımı ile istenilen resim uygulanabilir.Bu da çocuklarınıza daha da ilginç olacaktır.
Değişik çeşit çizgi film kahramanları,çizgi filmlerden fragmanlar,aktör resimleri, futbolcular, deniz, orman vs. istenilen resimleri tavana uygulata bilmeniz mümkündür. germeli tavan sayesinde çocuklarınız hem güvenilir bir ortamda zaman geçirecekler ,hem de hayallerınde olan odaya sahip olacaklar.

Bazı çocuklar odalarında zaman geçirmeyi katiyen sevmezler. Ama gergi tavan la bu tamamen değişecektir.Sevdikleri her hangi bir resmi sadece tavana değil aynı zamanda duvara bile uygulayabilecekler.

Hatta yıldızlı gökyüzü seven çocuklara özel olarak da isteyen çocukların tavanlarını yıldızlı gökyüzü efekti yaratmak mümkündür.

Siz de çocuklarınızı hem sevindirmek,hem de kendi içinizin rahat edeceği bir ortamda olmasını istiyorsanız bize gelin.Biz bu konuda kaliteli ürünlerimizle size  hemen gerekli yardımı göstereceğiz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı