Gergi Tavan

Çok amaçlı germe tavan uygulaması

Çok amaçlı germe tavan uygulaması

Çok amaçlı germe tavan uygulandığı alana orijinal bir görünüş kazandırır. Orijinal tasarım isteyen müşteriler çok seviyeli germe tavan seçimini yaparlar.Çok seviyyeli gergi tavanlar sayesinde bütün tasarım şık ve sıradışı görünüş elde eder.Alan daha değişik bir tarzda tasarlanır ve bu da odanın daha da dikkat çekmesi demektir.Böylece her kesin dikkatinin tavana yönlenmesini sağlar.Çok seviyeli germe tavanlar tüm odalar için kullanılabilecek bir sistemdir ve her zaman avantaj sağlar.Bu sistem yardımı ile her köşeyi değişik bir renk doku uygulamakla tasarlamanız mümkündür.Her köşede farklı bir tarz yaratmak isteyen insanlar çok seviyeli germe tavan tercih ederler.

Çok seviyeli germe tavan uygulaması çok kısa bir zaman içerisinde gerçekleşir. Her hangi bir alanda, istenilen açıda uygulanabilir.Uygulama süreci uygulanan alanın ölçüsüne, tasarım fikirlerine göre değişerek neredeyse 4 saat içerisinde sonlandırır. Uygulanması çok hızlı bir şekilde başlar ve biter.Bu da sizin zamanınıza kanaat etmek demektir.Günler boyunca evinizin,iş yerinizin vs. alanların tavan uygulama işlemlerini beklemenize artık son.Çok seviyeli germe tavan hem istediğiniz ortamı yaratır ,hem de bekleyerek zaman kaybetmenize son verir.

Çok seviyyeli germe tavan uygulamasında adımlar:

  • Çok amaçlı gergi tavan uygulamasında ilk adım olarak önce malzeme seçimi, aydınlatma ölçümleri alınır.
  • Daha sonra çok seviyeli germe tavan koordinasyonu yapılır ve proje oluşturulur.
  • Sonra kumaş üretilir ve ölçüye göre alüminyum çerçeve imal edilir.
  • Sonra profil alanda monte edilir aydınlatma bağlantıları ile ilgili tüm hazırlıklar yapılır.
  • tavan kaplaması monte edilir ve aydınlatma malzemeleri yerleştirilir.
  • En son işlem bittikten sonra oda müşterinin istediği gibi teslim edilir.

Çok amaçlı germe tavan uygulamasında hiç bir şekilde problem yaşanmasını istemiyorsanız o zaman uygulama anını çok dikkatli bir şekilde izlemeniz gerekir.Her detayı ayrıntılı bir şekilde inceleyerek diğer adıma geçmekte yarar var.Böylece uygulama anında yankı yapmazsınız,yanlış yaptığınız için geriye dönerek zaman kaybetmezsiniz ve başa dönmek isterken de malzeme ziyan etmezsiniz.Böylece hem iş daha kaliteli olur,hem da daha çabuk bitirmenize yardımcı olur.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı