Gergi Tavan

Delikle tasarlanmış germe tavan

Delikle tasarlanmış germe tavan

Mat ve parlak gergi tavanlardan yapılan delikli gergili tavan tasarımı,gergili tavan sisteminin daha değişik ve daha ilginç sunumlarından daha bir tanesidir. Delikle tasarlanmış gergili tavan diğer tavan sistemlerinden üzerine açılan delikler ile farlandırılır. Bu delikler farklı bir şekilde aydınlatılır ve odaya daha değişik bir ortam vermenize yardımcı olur. Tasarım dünyasının daha değişik bir tasarımlarından biri olan delikli gergi tavan nasıl yapılıyor bir bakalım. Barisol tavan

Delikle tasarlanmış germe tavan yapımı:

Delikli gergin tavan türü,film üzerine çeşitli delikler açarak yapılır. Bu film üzerine açılan delikler kare ve ya yuvarlak olarak açılabilir.Deliklerin açılış şekli müşterinin isteğine göre ya karma karışık kaotik  bir şekilde açılır,ya da aynı özel sırada,aynı düzende muntazam olarak açılarak yapılır.

Delikle tasarlanmış germe tavan aydınlatması:

Delikli gergin tavan aydınlatmasında,aydınlatma sistemleri yapının içerisine monte edilir.Aydınlatma zamanı yapının içerisine armatürler takarken deliklerden gelen ışık,odada fantastik bir aydınlatma oluşturur. Bu arada en önemlisi ise kumaşın eşit bir şekilde vurgulanır. Eğer aydınlatma lambaları filmin dışına uygulanmışsa, gergili tavana uygulanmış delikler siyah noktalar şekilinde görünecektir.Bu da gergin tavanlarınızda ayrı bir resim görüntüsü yaratacaktır.

Delikli gergi tavan uygulanması:

Delikli gergin tavan uygulandığında ya tek parça olarak,yada her hangi diğer dokularla kombine edielerek tasarlanarak uygulanması mümkündür. Delikli gergi tavanın uygulanma alanları oldukça geniştir  ve estetik çözümlere bağlı olarak çocuk odası tavanında,herhangi bir şık firmanın konferans salonunda vs. yerlerde uygulanması mümkündür.Ayrıca delikli gergi tavan özel yapısı sayesinde delikli malzemeden yapılan gergin tavanlar yansıtma özelliğine sahiptir.

Tasarımcıların en değişik ve şık tasarımların bir tanesi olan Deliki germe tavan uygulatmak isteyen müşteriler,Gergin Tavan Plus şirketinin onlara sunduğu hizmetlerden faydalanabilirler.Hızlı ve kısa bir sürede istedikleri kaliteye sahip olmak isteyenler gergin tavan sistemlerini tercih ediyorlar.Siz de tercih edin memnun kalın.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı