Gergi Tavan

Dijital baskı gergi tavanlar nereye uygulanır?

Dijital baskı gergi tavanlar nereye uygulanır? Gergi tavan sistemlerinde mükemmel tavan dekorları nasıl yapılır.

Gergin tavan sistemleri kumaş ve PVC filmden müşterinin isteği üzerine yapılır. PVC filmin de özellikleri daha fazladır. Darbeye dayanıklı olması,suya dayanıklı olması, hijyenik olması, renk çeşidi bolluğu, çevresel olması vs. bu özelliklerden sadece bir kaçı. Gergin tavan ürünlerin pvc filmden yapılan çeşitleri monte edilerek uyguklanır. Ve istenmediği halde de monte edildiğinde bile kalitesini kaybetmez. Tekrar diğer bir alana monte edilmesi mümkündür. Bu da gergi tavanları seçim yapılması için daha da avantajlı yapıyor. Temizlenmesi çok kolay olan PVC film gergi tavanlar, bir kaç sene temizlenmeden bile kullanılabilir. Toz yutma özelliği olmayan tavanları bir kaç seneden sonra  bir defa da temizleseniz olur. Her temizlendiğinde ilk günkü ferahlığını tekrar sergileyecektir. 100 litre ağırlığında suya dayanabilme gücüne sahiptirler . PVC filmden yapılan gergi tavan çeşitleri üst komşusu ile su ile ilgili sorun yaşayan insanların  sorunlarını giderecek tek çözümdür.

Gergi tavan sistemlerinin değişik çeşitlerinden biri olan Dijital gergili tavan sistemi,değişik tasarımı ile çok seçilen ürünlerden bir tanesidir.Dijital gerginli tavan PVC filmden yapılır. Dijital gergili tavanların özelliklerinden diğeri ise ağın üzerine çok rahat bir şekilde istenilen görselin uygulana bilmesidir.

Dijital barisol tavanların üzerine resimler UV baskı yardımı ile yapılır. Bu resimler çok kaliteli bir şekilde ,solvent içermeden basılmaktadır.Solvent insan sağlığı için çok zararlı olduğu için iç mimaride kullanılmaz ,bu özellik de  dijital gergi tavanları insan sağlığı için daha yararlı hale getirir. Sadece çözünürlüğü daha çok olan resim uygulanır ki, uygulandıktan sonra tavana bakıldığında baç dönmesi,mide bulantısı gibi sorunlar yaşanmasın. Çünkü net görülmeyen resimlere bakıldığında insan çok rahatsız olur.

Dijital gergi tavan nereye uygulanır?

Dijital gergi tavanlar da diğer barisol tavan çeşitleri gibi istediğiniz her yere uygulatıla bilme özelliğe sahiptir.Dijital gerginli tavanlar müşteriler isteği üzerine en çok  sadece gökyüzü görselleri ve doğa görselleri basılır. Evlerinize dahil, iş yerlerinize , ofislere, kafe , restoran vs.  yerlere uygulanabilir.Dijital gerginli tavan en çok da AVM ‘lerde uygulanır. Her hangi bir alana doğa ve gökyüzü efekti vermek isteyen her kes Dijital gergi tavan seçebilir.

Siz de olduğunuz alanda uygulanması ile ortama ayrı bir hava katan  Dijital barisol tavan uygulatmak isterseniz,sadece çözünürlüğü yüksek olan resim alarak gelmek yeteerli olacaktır. Gergi Tavan Plus şirketi olarak biz sizin istekleriniz üzerine çalışmaktan mutluluk duyarız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı