barisol tavanGergi Tavan

Dijital baskılı gergi tavan nedir?

Dijital baskılı gergi tavan nedir? Baskılı gergi tavanın faydaları nedir. 

Gergi tavan sistemleri her zevke uygun seçim genişliğine sahiptir. İsteğe uygun olarak Parlak gergi tavan, Mat gergin tavan, Transparan gergi  tavan, 3D gergin tavan, Dijital baskı gerginli tavan sistemleri sayesinde kafeleriniz, otellerinize, havuzlarınıza, restoranlarınıza, evlerinize, ofislerinize, klüblere vs. yerlere daha göz alıcı , şık bir görünüş getirebilirsiniz. gergin tavanın her türünün hepsinin özel tasarımı ve üretilme teknolojisi vardır. Her çeşit ayrı bir şekilde üretilmekle çeşitli alanlarda , değişik sorunları ortadan kaldırmak için kullanılır. Ama hepsinin  ortak noktaları da var. Tabi ki ayrı bir konu.

Bu makalede size gergin tavanın başka bir çeşidi olan Dijital baskı barisol tavan hakkında konuşmak istiyoruz.

Dijital baskı gergi tavan nedir?

Dijital baskı barisol tavanlar Pvc gergin tavana Dijital baskı yolu ile herhangi bir görselin UV baskı teknolojisi ile basılarak yapılan gergin tavan sistemidir. Dijital gergin tavanlar Durst hd rho 1000 UV baskı teknolojisi ile yapılır. Dijital gergili tavanlar her alana kullanılabilme özelliğindedir. Bu gergili tavan türü müşteriler tarafından daha çok sevilerek seçilen bir üründür.

Dijital baskı gergili tavanların baskısı  zamanı  solvent kullanılmamaktadır. Solvet çok zararlı bir madde olarak bazı hastalıklara bile neden olur. Nefes borusu hastalıklarına neden olan solvent sadece tabela ve brandaların basılmasında kullanılır. Solvet baskılı dijital barisol tavan ürünleri kesinlikle iç mimaride kullanılmamaktadır. O yüzden bu ürünü evinize, ofisinize vs. iç alanlara gönül rahatlığı ile uygulatabilirsiniz. Solvent baskı ile yapılan Dijital germe tavanlarda insanlarda baş dönmeler, mide bulantısı gibi rahatsızlıklara neden olur.

Dijital baskı gergili tavan üzerine verilen her hangi görselin basılması mümkündür .Sadece resiminin kalitesinin daha yüksek olması gerekmektedir. Çözünürlüğü yüksek olan resim daha iyi bir şekilde basılır ve uygulama zamanı gözü yormaz. Dijital gergin tavan baskısında kullanılan ürün baskıyı çok iyi bir şekilde içine emer ve yüzeyinde hiç bir pürüz olmaz.

Dijital baskı gergili tavan en çok kapalı mekanlarda kullanılmaktadır. Kapalı alanlara uygulanan bu barisol tavan çeşidi alanın daha da güzel görünmesini sağlamaktadır. Dijital baskı gergin tavan uygulamasında en çok gökyüzü ve doğa görselleri kullanılmaktadır. Kesinlikle kimyasal madde içermeyen ürünler sayesinde kokmaz ve insanı rahatsız etmez.

Dijital baskı gerginli tavanları hatta isteyenler evlerine bile uygulatabilirler. Siz de bu muhteşem üründen yararlanıp olduğunuz ortama extra güzellik katmak isterseniz şirketimizi arayın. Gergi Tavan Plus her zaman müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı