Gergi Tavan

Duvar kağıdı ve Gergi tavana UV baskı

Duvar kağıdı ve Gergi tavan kumaşına UV baskı

Eski zamanlarda ve hatta bir kaç sene önce kullanılan duvar kağıtları artık modasını kayb etmiş durumda.Her kes evinize,olduğu alana değişik duvar kağıtları uygulatmaya çalışıyor.Oldukları alanlara kendi düşüncelerini uygulamaya çalışan insanları memnun etmek için UV baskı yardımı ile değiştirilebilen duvar kağıtları yapılmaya başlandı.Bu duvar kağıtları ne demektir?Duvar kağıtına UV baskı demek,istenilen bir resimin UV baskı yardımı ile kağıta basılmasıdır.UV baskı yapılması içim kullanılan teknoloji seçilmiş resmi boyalar kullanarak kaplamanın üzerine basar.Asla çıkmayan bu boyalar yardımı ile uygulanan tavanlar,zeminler ve duvar kağıtları her ne kadar kullanılsa da asla kalitesini ve rengini kayb etmez.Bu da müşteriye tekrar boyama masrafı çıkarmaz.

UV baskı yardımı ile yapılan duvar kağıtları uygulandığı odaya daha değişik ortam katar.İstediğiniz resmi duvar kağıdına uygulata bilirsiniz. İsterseniz doğa,isterseniz insan her ne isterseniz.Seçim tamamen size bağlıdır.

Duvar kağıdına UV baskının avantajları:

  • Duvarına UV baskılı duvar kağıtı uygulayan kişiler odalarına istedikleri-insan,doğa,hayvan vs. resimleri uygulayabilirler. Gergi tavan, germe tavan
  • UV baskılı duvar kağıtları şirketimiz tarafından uygulanan duvarın ölçüsü alındıktan sonra kaliteli bir şekilde hazırlanır.
  • UV baskılı duvar kağıtları diğer duvar kağıtlarından farklı olarak her ölçüde olan duvarlara uygulanabilir. Hatta dev duvarlara bile uygulanabilme özelliği vardır.Her renkte olan oda tasarımına uyar.Tasarımla ilgili hiç bir probleminiz olmaz.
  • UV baskılı duvar kağıtlarının özelliklerinden bir tanesi de onun geleneksel tutkal yardımı ile yapıştırılmasıdır. Bu nedenle yapıştırma işleminde hiç bir sorun yaşanmayacaktır.
  • UV baskılı duvar kağıtlarının en güzel özelliklerinden bir tanesi de bu duvar kağıtlarının her yere uygulanabilmesidir.İsterseniz evinizde yatak odası duvarına, isterseniz mutfak odası duvarına,isterseniz oturma odası duvarı, isterseniz çocuk odası duvarına uygulanması mümkündür.

UV baskıda kullanılan boyaların tamamen zararsız olması onların her alanda kullanılmasına yardımcı olur.Hiç bir şekilde kokmayan ürünler garantilidir.İster balık,akvaryum,çeşitli hayvan,filmden parçalar,aile resimleri bile,plajlar,deniz, her hangi bir anıyı hatırlamanıza yardımcı olacak her hangi bir resim  çok kolay bir şekilde şirket işlerimiz tarafından çok kaliteli bir şekilde duvar  kağıtlarına basılıp istenilen yere uygulanacaktır. Gergi Tavan Plus seçin istediğiniz resim,hayalleriniz, hobileriniz, sevinçleriniz,beğendiğiniz hayvanlar vs. duvarlarınızda canlansın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı