dekorasyonev dekorasyonuGergi Tavantavan dekorasyonu

Ev dekorasyonlarında gergi tavan

Ev dekorasyonlarında gergi tavan 

Gergi tavan sistemi çok sayıda seçimleri ile her kes tarafından severek kullanılmakta olan tavan sistemidir.İster mat, ister parlak , isterseniz de saten dokusu ile her zevkte olan insanların  seçimi olmakta devam ediyor.  Gergi tavan sistemleri PVC filmlerden ve kumaştan yapılır.  Ama gergi tavan uygulanmasında en çok PVC malzemeler daha çok kullanılmaktadır.

Hijjenik,sağlıklı olması ile hastanelerde bile kullanılmakta olan germe tavan sistemi gönül rahatlığı ile evlerde bile kullanılabilir.Germe tavan kullanıldığı alana şık görünüş sağlar. Ses yalıtım özelliği olan gergi tavan sistemi en gürültülü alanlarda-cinema salon,konser salonu,müzisyen kişilerin çalışma odası vs. yerlerde çok kolay bir şekilde kullanılır.

Ev dekorasyonlarında gergi tavan kullanmak isteyen müşterilerime söylemek isteriz ki,germe tavan ev dekorasyonlarının istenilen çeşitlerinin güzelliğini bozmadan rahat bir şekilde uygulannmaktadır.Uygulandığı alanda uygulanma anında hiç bir şekilde toz dumanı ,toz taneçikleri yaratmaz. Çok temiz bir şekilde uygulanır. Gergi tavan sistemlerini evinizin her hangi bir bölgesinde uygulatmanız mümkündür. İster mutfak, ister banyo,ister oturma odası,ister çocuk odası. Her nerede kullanılsa da kullanıldığı alana özel estetik görünüş verir.İstenilen tavan çeşitine kolay şekilde uygulana bilen gergi tavan sistemi uygulandığında her hangi bir sorun yaratmaz. Kısa bir sürede monte ve hatta istenmediğinde demonte edilme özelliği ile her açıdan konforlu malzemedir.

Mutfakta gergi tavan uygulamak isteyen müşterileri her zaman bir soru ilgilendirir. Gergi tavan mutfakta olan ısı ve nemden etkilenmezmi? Bozulmazmı? Bu soruların cevabını verelim. ev dekorasyonlarında gergi tavan uygulaması evin  her hangi alanında kullanılsa da hiç bir şekilde ne ısıdan ne de nemden etkilenmez. Gergi tavan sistemi uygulandığında kumaşlar 70-75 dereceye kadar ısıtılarak gerilir ve uygulanın.Şimdi siz düşünün hiç mutfakta oda sıcaklığını  60-70 dereceye kadar yükseltecek kadar ısıda her hangi bir yemek  pişirdiniz mi ya da kaynattınız mı? Tabi ki, hayır. O yüzden çok rahatlıkla söyleyebiliriz ki,gergi tavanlar ısıdan hiç bir şekilde etkilenmemektedir.

Evin en problemli bölgesi banyodur.Banyoda olan nem ,su arada olan her hangi bir malzemeyi hemen olmasa da zamanla işlenmez hale getirmektedir. Ama ev dekorasyonlarında kullanılan gergi tavan banyo odasında gönül rahatlığı ile kullanılabilir.Çünkü germe tavan sistemleri 100 l kadar suya dayanıklı malzemedir.Böylece gergi tavan ürünlerini hiç tereddüt etmeden banyo odasında kullanmak mümkündür.Sadece bu değil aynı zamanda gergi tavan hiç bir şekilde sudan etkilenmediği için küf ve mantar bağlama sorunu da yaşamamış olursunuz. Bu da banyonuzun kokmaması demektir.

Siz de ev dekorasyonlarında gergi sistemi kullanmak isterseniz bizimle iletişime geçin.Her zaman siz müşterilerin memnuniyeti için durmadan çalışmaktayız.

ev dekorasyonu

germe tavan

Tavan Dekorasyonu

dekorasyon

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı