Gergi Tavan

Geleneksel ve 3D zemin farkı

Geleneksel ve 3D zemin farkı 

Bu yazımız Geleneksel ve 3D zemin farkı hakkında olacaktır.Bildiğimiz gibi taa eskiden evlerimizde geleneksel zeminler uygulanırdı.Bu zeminler şimdi de bir çok evlerde kullanılmaktadır.Ama zemin uygulamasında yeni bir uygulama stili olan 3D zemin oluşmuştur.Bu zeminlerle eviniz daha da değişik bir hale gelir.Şimdi bakalım geleneksel ve 3D zemin farkı hakkında konuşacağız.Bakalım bu iki zemin arasında farklar nelerdir ve hangi zemin uygulanırsa sizin için çok avantajlı olacaktır.

Geleneksel zeminler

Geleneksel zeminler taa eskiden bu yana kullanılır.Zamanla topraktan,daha sonra ahşaptan ve diğer malzemelerden üretilen zemin kaplamalar evlerin zeminlerine uygulanarak evlere her ürüne özel daha farklı bir görünüş verilmesine yardımcı olmuştur.Geleneksel zeminler,hem uygulandığı zaman zaman alır ,aynı zamanda zamanla rengi kaybolur ve temizlik zamanı kullanılan sudan etkilenerek kabarmaya başlar.Bu sorunlar nedeni ile hemen olmasa da kısa bir kaç sene içinde zemini değiştirmek ve ya her sene boyamak zorunda kalırsınız.Bu da size her sene ek para kaybı yaşamanıza sebep olacaktır.

Ama tüm bu para kaybını ve zaman kaybını yaşamamanız için yeni bir ürün size sunulmaktadır.Bir kaç seneden beri müşterilerin seve seve kullandığı 3D tavan zeminleri,müşterilerin her zaman kullandığı bir ürün haline gelmiştir.Bu ürünler sayesinde her türlü problemleri sadece tek dokunuşla ortadan kaldırmış olacaksınız. 3D zeminler hayatınızı kolaylaştırmaya yardımcı olacaktır.

3D zeminler

3D zeminler,özel malzemelerle üretilmiştir.Bu ürünün özel tasarımı sayesinde artık zemin kaplamalarınız daha uzun yıllar hiç bozulmadan hizmetinizde olacaktır. 3D zeminlere foto baskı uygulamak da mümkündür ki,bu da her zaman alıştığınız zeminlerden daha farklı bir ortam yaratmanıza yardımcı olacaktır. 3D zeminler yardımı ile düşüncelerinizi kolay bir şekilde odanıza uygulamanız mümkündür. Her hangi bir resmi,görseli kolay bir şekilde zemin kaplama üzerine uygulayarak istediğiniz görünüşe kavuşabilirsiniz.Sadece bu değil,kolay temizlenen bu ürün ,temizlik zamanı zaman kaybetdirmemekle birlikte, aynı zamanda sudan hiç bir şekilde etkilenerek hasar görmez.Uygulanan görsel uzun bir süre geçmesine rağmen,sık sık temizlik yapılmasına rağmen ilk günkü gibi yeniliğini ve tazeliğini korur.

Artık geleneksel ve 3D zeminler arasındakı farkı az da olsa bildiniz.Şimdi siz de bu muhteşem ürünü evinize uygulatın zamanınıza,paranıza kanaat edin.Eskilerde ruyalarda bile göremediğimiz bir tasarım olan 3D zemin kaplamalar artık, Gergi Tavan Plus şirketi sayesinde sadace bir telefonla evinize uygulanmış halde bulacaksınız.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı