ev dekorasyonuGergi Tavan

Gergi tavan avize seçimi

Gergi tavan avize seçimi nasıl yapılmalıdır. 

Gergi tavan modern tasarımda tavan uygulamasının en güzel seçimidir. Bu tavanlar kolay bir şekilde monte edilir ve gerçek tavanda olan eksiklikleri ve kusurları mükemmel bir şekilde kapatabilir bir özelliğe sahiptir. Ama gergin  tavan uygulaması zamanı geleneksel tavanlarda kullanılan aydınlatma yöntemlerini kullanmanız imkansız. Gergin tavan sistemi aydınlatmasında özel olarak seçilen avize ve lamba çeşitleri kullanılmaktadır. Aydınlatma zamanı spot ışıklar ve  kartonpiyer kutu altına yerleştirilmiş LED ışıklar kullanılıyor. Bundan ilave gergi tavan seçimlerinde avizeler de kullanılmaktadır.Bu tercih müşterilere göre değişiyor. Kimi müşteri avize seçiminde bulunuyor, kimi müşteri saklı lambalar kullanmaktan yana tercih yapıyor, Tabi ki bu tamamen zevk meselesi.

muhteşem gergi tavan-avmlerde gergi tavan, Gergi tavan avize seçimi, gergi tavanGergi tavanında avize kullanan müşterilerimiz de mevcuttur.Bu müşterilerin seçimlerini gerçekleştirmek için Gergi Tavan Plus şirketi her zaman çalışıyor. Ama avize uygulamasında da bazı kriterler mevcuttur. Bu kriterler olmazsa,gergi tavana istenilen avize ve lamba türü uygulanırsa, germe tavanınıza zarar verebilir. İşte bu konu üstüne bir kaç tavsiyede bulunmak için bir yazı hazırladık.Bakalım gergi tavan avize seçimi zamanı nelere dikkat edilmesi gerekiyor.

İlk önce yapılması ve dikkat edilmesi gereken şey, Gergin tavan aydınlatmada kullanılacak olan lambaların gücü. Bildiğiniz gibi germe tavan pvc filmden üretilen çeşitleri, 70 derecede yumuşamaya ve gerilmek için tam hazır hale geliyor. Bu yüzden gergi tavan aydınlatılmasında lamba  seçimini yaparken ısıtma gücü düşük olan lambalar kullanmak gerekmektedir.Aksi halde lamba ısısından etkilenen gergi tavan kumaşı sarkar ve görüntüsünü kaybeder. Lamba seçiminde gücü 60 watt ‘dan düşük olan lamba türleri seçilmelidir.

Gergi tavan seçiminde kristal avize seçimi: Kristal avizeler germe tavan seçiminde kullanılacak olan en ideal avize çeşiti olarak bilinir. Bu avize türünü istediğiniz tür tasarım çeşiti seçilerek uygulanmış odalarda kullanabilirsiniz. Çok kolay bir şekilde her tasarıma uyum sağlamak gibi özelliği vardır. Kristal avize seçimi sadece lambalarına ve ısıtma özelliğine göre değil aynı zamanda her seçilen gergi tavan göre değişerek daha farklı bir görünüş sağlamasıyla seçilmektedir.

Gergi tavan Plus şirketi müşterilerine doğru avize, doğru gergi tava çeşidi ve doğru lamba seçimleri yapılmasında,uygulanmasında yardımcı olacaktır. Daha güvenli ortama, doğru tasarıma ve daha güzel ortama kavuşmak isteyenlerin seçimi Gergi tavan Plus şirketidir. Sizin de seçiminiz olsun,siz de memnun kalın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı