dekorasyonev dekorasyonuGergi Tavan

Gergi tavan büyük odalar için uygulaması

Ev dekorasyonu ve Büyük odalarda gergi tavan uygulaması ile mükemmel tavan tasarımları sizleri bekliyor. 

Gergi tavan uygulamasında en önemli olan uygulamadan önce odanın ölçüsü, stili dikkate alınmasıdır. Doğru düşünülen tasarım en küçük odayı bile daha büyük göstermeye yardımcı olacaktır. Sadece gergi tavan sistemini doğru kullanmayı bilmek gerekir.

Büyük odalara gergi tavan uygulaması zaman pek çok zorluklarla karşılaşılmıyor. Gergi tavanın istenilen deseni çok kolay bir şekilde büyük alanlara rahat bir şekilde uygulanır ve ortama değişik bir tarz verir.

Büyük odalara gergi tavan uygulamasında her çeşit gergi tavan uygulamak mümkündür ama tabi ki daha uygun olan ve uygulanırken pürüzsüz bir şekilde görünen gergi tavan çeşidi kullanmakta daha çok yarar vardır. Örneğin, PVC filmden yapılan gergi tavanlarda çok eklemler görülmektedir görünmektedir. Bu eklemler ışıkta daha belirgin bir şekilde görünür.Büyük odalara gergi tavan uygulamasında en iyi seçim kumaş gergi tavan olacaktır. Kumaş gergi tavan uygulamasında eklemler olmaz.

Büyük odalara uygulanan gergi tavanlara resim basılırken istenilen büyük ölçülü resimler kullanılabilir.Bu resimler:deniz görselli gergi tavan,gökyüzü görselli gergi tavan , stilize edilmiş resimler ve ya diğer istenilen resimler olabilir. Gergi tavana baskı yapılmazdan önce resim seçiminde dikkate alınması gereken tek şey bu resmin odanın diğer tasarımı ile uyum sağlamasıdır. Doğru seçilerek gergi tavana uygulanan resimler oda tasarımını tamamlayacak ve daha canlı görünmesini sağlayacaktır.

Gergi Tavan Uygulaması

Büyük odalar için gergi tavana basılması resim seçerken dikkate alınması gerekenler.

  • Büyük ölçüye sahip olan resim olmalıdır
  • Çözünürlüğü daha aydın olmalı. Böylece resim basılırken daha da aydın bir şekilde çıkar.
  • Büyük ölçülü odalara gergi tavan uygulamasında daha çok kumaş gergi tavan seçimi edilmelidir. Kumaş gergi tavan dikişsiz bir şekilde uygulanır. Dikiş gerekse bile boyandıktan sonra hiç bir şekilde ışıkta bile görünmez. Böylece daha pürüzsüz yüzey elde etmenize yardımcı olur.

Siz de büyük ölçüye sahip odalarınızın daha modern ve daha doğal görünmesini istiyorsanız Gergi Tavan Plus şirketi ile irtibata geçin.Şirketin daha deneyimli ve uzman çalışanları son model,gelişmiş teknoloji ve ürünler yardımı ile sizin istediğiniz ortama kavuşmanıza yardımcı olacaklardır.

Bütçenize daha çok kanaat etmek istiyorsanız plus gergi tavan sistemlerini seçin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı