Gergi TavanUygulama Alanları

Gergi tavan havuzda

Gergi tavan havuzda mükemmel bir tavan dekoru sunar.

Her kesin bildiği gibi havuzlar,spa salonları su dolu ve nem bölgelerdir. Bu bölgelere  uygulanan her hangi bir ürün sudan dolayı kısa bir süre içerisinde kalitesini kaybeder ve değiştirilmesi çok önemli bir hale gelir. o yüzden havuzlar, spa salonları gibi yerlere tavan ürünleri seçerken düşünerek daha kaliteli ürünler almak gereklidir. İşte bu imkanı size Germe Tavan Plus sunuyor. Bizim kaliteli ürünlerimiz sayesinde siz havuzlarınıza ve spa salonlarınıza uygulatmakla tüm sorunlardan kurtulmuş olursunuz.

gergi tavan, havuz, germe tavan, germeli tavan, gergi tavan havuz.Gergin tavan sistemlerinin özellikle de PVC film germe tavan türleri havuz ve spa salonlarına önerilmektedir. PVC filmlerin polester de yapılması sayesinde suya daha fazla dayanıklı olur. Nerdeyse 100 lt kadar suyu tutabilme gücüne sahip olan PVC gergi tavan sistemi havuz ve spa gibi su ve nem olan alanlar için vazgeçilmez bir seçimdir.Havuz ortamları suan ve nemden dolayı garip bir mantar ve  su karışık garip bi şey kokar.Artık Kolay temizlenebilme özelliği, mantar ve küf bağlamama özelliği olan germe tavan sayesinde uygulandığı yerde hiç bir şekilde koku olmaz. Bu da müşterilerinizi daha da memnun etmeye yardımcı olur.Havuzda daha fazla zaman geçirmesine sebep olur.

Gergin tavan havuzda olur mu diye düşünen insanlara bunun gerçekten de çok kolay bir şekilde olduğunu söylemek isteriz.Uzun süre temizlenmese bile hiç bir şekilde mikrop,mantar,bakteri bulundurmayan gergi tavan ürünleri çok sağlıklıdır. İnsan sağlığına zarar verecek malzemelerden yapılmadı ,o yüzden içiniz rahat bir şekilde havuzlarda bile uygulatabilirsiniz. Havuzlara uygulanan gergi tavan kısa süre içerisinde sudan etkilenip kullanışsız hale gelmez. Daha yeni uygulat tığınız germe tavanı yeniden değiştirmek zorunda kalmazsınız. Bu da sizin bütcenize daha fazla katkıda bulunur.Her sene ya da 1-2 sene sonra tavan değiştirmeye son diyeceksiniz. Gergin tavanla bu gibi sorunlar ortadan kalkar.

Gergi Tavan Plus şirketinin CE belgeli 1. sınıf Alman markalı ürünleri ile sadece bir kere uygulattığınız ürünü tam 15 yıl garanti ile sorunsuz olarak olarak kullanabilirsiniz. Bunun  için sadece bize müracat etmeniz yeterli olacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı