Gergi tavan kafe ve restoranlarda

ayna gergi tavanlar-gergi tavan, gergi tavan, germeli tavan, gergin tavan, gerginli tavan, tavan dekorları, kafelerde gergi tavan

Gergi tavan kafe ve restoranlarda uyuglamalar ve tasarımlar.

Gergi tavanlar sosyal alanlarda kullanılması da mümkündür.Böylece uygulanan alanlara daha şık bir ortam katmış olursunuz. Germeli tavan sistemleri kafe lerde, restoranlarda, barlarda, klüblerde ,otellerde vs. aklına gelen her yerde uygulanabilir.

Gergi tavan kafe ve restoran uygulamasından da yararlana bilirsiniz.Böylece fazla masraf dan kurtulmuş olursunuz.Fazla masraf söylediğimde hangi anlamda söylediğime bir bakalım. Örneğin her hangi kafe ve ya restoranınıza normal tavan yaptırdığınızı düşünün.Bu normal tavanın en büyük sorunun boyama ve temizleme sorunudur.Şöyle ki,her senede en az bir kere ya da 2 kez boyamak zorunda kalırsınız,aynı şekilde temizlik de aynı. Bu boyama ve temizlik bir kaç saat ve ya daha büyük alansa hatta bir kaç gününüzü bile alır. Boyama bittikten sonra alanda boya kokusu gelmeye ayna gergi tavanlar-gergi tavan, gergi tavan, germeli tavan, gergin tavan, gerginli tavan, tavan dekorları, kafelerde gergi tavandevam eder. Tavan boyamasında kullanılan boya her ne kadar kaliteli olsa da yine de sürüldükten sonra az da olsa kokar.Bu koku istenilen insanı rahatsız etme gücünde sahiptir,hatta boya kokusu sadece rahatsız etme değil zehirlenmeye kadar götürebilen bir güçtedir. Temizliğe geçelim:temizlik zamanı da temizlikçi tutmak zorunda kalırsınız.Tabi restoran ve kafeniz daha büyükse ve işinizin daha çabuk bitmesini isteyenler bir tane temizlikçiyle yetinemezler. Mecburen bir kaç tane tutmalılar.Şimdi bu söylenen prosedürlerin senede 2 kes yapıldığını düşünün.Bakın bakalım ne kadar para kaybı yaşıyorsunuz. Ama gergin tavanla böyle değil.Bir kere uygulatdığınız germeli tavan ürünleri temizlenmeden bir kaç sene ilk günkü temizlğini korur.Aynı zamanda hiç bir şeyden etkilenmeyen germli tavan boya da istemez. Böylece diğer tavan uygulamaları ile kıyasta bakın ne kadar kanaat etmiş oluyorsunuz.Şimdi bakalım kafe ve restoranlara hangi gergi tavan çeşitleri uygularsanız daha şık bir görünüm elde edebilirsinizi?

Kafe ve restoranlarda gergi tavanın her türünü uygulatabilirsiniz. Ama bir kaç tane gergin tavan çeşiti vardır ki,bu çeşitler özellikle kafe ve restoranlara değişik bir tarz vermeye yardımcı olur.

  • Kafe ve restoranlarda akustik germe tavan.  Akustik gergin tavan uygulatması zamanı siz   restoran ve kafelerde  hem aydınlatma,hem ısıtma sistemi,hem de dekor ürünü gibi yararlanabilirsiniz.Böylece bakın kaç alanda kanaat etmiş oluyorsunuz.Isıtıcı özelliği ile uyguladığınız kafe ve restoranınızı kış aylarında daha sıcak tutacaktır.
  • Kafe ve restoranlarda 3D germe tavan. 3D germeli tavan sayesinde istenilen alanı canlı cennete çevirmek mümkündür.İstenilen görselin  tavana,duvara ve zemine  uygulana bilmesi özelliği ile kafe ve restoranlarınıza inanılmaz bir hava katacak,Müşterileriniz buradan çıkamadığı bir yere dönüştürecektir.
  • Kafe ve restoranlarda parlak gergin tavan. Parlak gergin tavan yansıtma özelliği sayesinde uygulandığı alanı daha geniş gösterebilme özelliğine sahiptir. Eğer kafe ve restoranınız daha dar ve küçükse siz ona parlak germe tavan uygulatmakla daha geniş,daha parlak bir görüntü katabilirsiniz.

Tüm bu saydıklarımız hepsi değil tabi ki. Siz de kafe ve restoranınıza germe tavanın her hangi çeşidini uygulatmak isterseniz. germeli tavan sistemleri firması olarak biz Gergi Tavan Plus  her zaman hizmetinizdeyiz. Gergi tavan demek kalite demek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir