Gergi Tavan Modelleri

Gergi tavan modelleri olarak bir çok çeşidi olup bu modeller tamamen iç mekanın dekoruna ve müşterinin isteklerine göre seçilir. Model olarak baskılı, 3d form, aydınlatmalı ve parlak olan gergi tavan kumaşlarımız ile hazırlanır. Bu hazırlamaların tüm aşamalarında uzman ekip ve ekipmanlar kullanılır. Tavan ve duvarlara kullanılan gergi tavan sistemlerimiz hem dekor amaçlı hemde aydınlatma amaçlı ve birde akustik amaçlı kullanılır.

Dijital Baskı Gergi Tavan

Dijital baskı gergi tavan sistemi

Dijital baskı gergi tavan sistemi ile tavanlara ve duvarlar artık daha şık daha modern ve daha estetik olabilir. Vutek UV baskı teknolojisi ile baskı yapmaktayız. Bu sayede gergi tavana uygulanan baskı solvent içermez.

Lake Doku Gergi Tavan

Lake gergi tavan

Lake doku gergi tavan kumaşı parlak ve pürüzsüz dokusu ile uygulanan mekana bir başka derinlik katar. Parlak dokusu ile daha geniş ve daha şık bir görünüm oluşur. Özellikle Kapalı yüzme havuzlarında, Hamamlarda vb. uygulanmaktadır.


Işıklı Doku Gergi Tavan

Işıklı Doku gergi tavan

Işıklı Doku Gergi Tavan Sistemi artık aydınlatmada’da kullanılmaktadır. Aydınlatmada kullanılan gergi tavan kumaşı transparan bir kumaş olmalı ve kaliteli olmalı. Evinize veya iş yerinize uygulayacağınız ışıklı gergi tavan sistemini seçerken Marka ve işçiliğe dikkat edilmeli.

3D Tasarım Gergi Tavan

3d gergi tavan sistemleri

3D Form gergi tavan sistemi, gergi tavan kumaşının istenilen forma girebilmesi ve esnek yapısı ile her forma girebilmesi ile elde edilmektedir. İstediğiniz şekilde ve ebatta 3 boyutlu tasarladığınız tavanlara giydirilebilir. Bu sayede bu tür gergi tavan sistemlerine 3D Form gergi tavan denilmektedir.

Başa dön tuşu
Kapalı