Gergi Tavan

Gergi tavan sistemlerinde Denizaltı görselleri

Çeşitli doku üzerinde okyanus görseli

Okyanus görselli gergi tavanlar,duvar kağıtları artık moda halini almış halde.Bu ürün yatak odası,oturma odası vs. gibi yerlerde uygulanabilir.Ama özellikle yatak odalarında uygulandığında daha etkili olur.Yatak odasında uygulanan okyanus görselli gergi tavan sinirlerinizi yatıştırmaya,stresinizi ortadan kaldırmaya çok yardım eder.Okyanus görselli gergi tavanlar doktorlar tarafından da çok öneriliyor.Eğer iş yerinizde çok sinirleniyorsanız o zaman heme ofisinize okyanus görselli gergi tavan ve ya duvar kağıtı uygulamalısınız.Bu yöntem sizi hemen sakinleştirmeye yardımcı olacaktır.

Grafik sanatı,gerilmiş branda üzerine gerçekçi manzara basılmasına izin veren bir teknolojidir.Bu teknoloji yardımı ile: sakin okyanus ve köpüklü dalgalı okyanus,gece ve güneş tarafından aydınlatılmış,yanlız palm ağacı ve yunus balıkları ile,okyanusun sonsuz güzelliklerini duvar kağıtı,tavan kaplaması ve zemin kaplaması üzerine baskı yaptırabilirsiniz.

UV baskı yapıldığında son derece kaliteli malzemeler kullanılmalıdır,aynı zamanda mat doku kullanılması gerekir:Böylece su aynı resimdeki gibi görünecektir.Baskı zamanı saten doku kullanılarsa o zaman basılan resim ince parlak ve canlı görünür.

Parlak film üzerine uygulanan okyanus resmi,her zaman daha farklı olacaktır.Çünkü parlak doku görüntüyü yansıtma özelliğine sahiptir,bu yüzden parlak film üzerine okyanus bastıracaksanız odada fazla renk kullanmamanızda yarar var.En çok da büyük elemanlar kullanmazsanız daha iyi olur.

Yarı saydam bir film üzerine okyanusun altı basılmış germe tavanlar, odaların suyun altındaymış gibi süslendiği zaman özellikle çok etkili olur.İç aydınlatma suda yosun görüntüsü ,kaplumbağalar, kabuklar,rengareng balıklar çok doğal bir görünüş sağlar.Sanki odanız okyanusun dibindeymiş gibi bir duygu yaşarsınız.

Fakat saydam gergi tavanlar sadece yğksek tavanlara uygulanmak için tasarlanmıştır.Çünkü bu tavanların uygulamasında tavan yüksekliğinden 30 sm kadar mesafeyi kısaltmak gerekir.Bu mesafe içerisinde aydınlatma sistemi için ,yeterli mesafeyi sağlamak için,filmde matt etkisi yaratmak için,eşit aydınlatılmış cam yerleştirilmesi için gereklidir.

Çeşitli doku üzerine okyanus görseli uygulatmak isteyen her kesin  Gergi Tavan Plus şirketini aramaları yeterli olacaktır.Böylece daha huzurlu ve sakin bir ortama kavuşacaksınız.Siz de çeşitli doku üzerinde okyanus gergi tavan uygulatın,sinirlenmeye ve strese  ‘hayır’ diyin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı