Gergi Tavan

Gergi tavan uygulama alanları

Gergi tavan uygulama alanları

Gergi tavan kolay uygulama özellikleri sayesinde müşterilerin istedikleri her yere uygulanmaktadır. Sadece tavanlara değil aynı zamanda duvarlara ,mutfak dolablarının üzerine, masa üzerine vs. da gergi tavan  ürünleri uygulmak mümkündür. Reklam panoları,fuar standları,aydınlatma armatürleri ve hatta 3 boyut yüzeylere bile gergi tavan uygulamak mümkündür. Yüksek kaliteli, esnek ve dayanıklı olan germe tavan sistemleri sadece tavan deyil aynı zamanda yüzey uygulaması olarak da kullanılmaktadır.

Tasarım türü  tamamen müşterilerin isteği üzere seçilen gergi tavan ürünleri tamamen insanları hayal gücü sayesinde değişir.

Germe tavan sistemlerini fuar ve tanıtım standlarında, konferans salonlarında,kültür merkezlerinde, müzelerde, sinemalarda, düğün salonlarında, sauna , banyo, hamam ve spa salonlarında, yüzme havuzlarında, kuaför ve gözellik salonlarında, koridor ve antre uygulamasında,ofis ve bürolarda,duvarda ve ya direk uygulamalarda, AVM ,showroom , mağazalar , iç dekorasyonlarda, sanat galerilerinde ,teşhir stantlarında, oteller, hastaneler, diş kliniklerinde, konutlar, villalar, bina girişleri ves. kısacası insan olan her yerde kullanmak mümkündür.

Esnek yapısı sayesinde çok rahatlıkla uygulanan,uygulanması pratik olan germe tavanın nereye uygulanacağı tamamen müşterilerin seçimine bağlıdır. Gergi tavan sistemi pritikliği sayesinde en zor köşelere bile çok kolaylıkla ve pürüzsüz bir şekilde uygulanabilir özelliğe sahiptir.

  • Hijjenik olması sayesinde kliniklere,hastanelere,sağlık ocaklarına ves.yerlere uygulanmaktadır.
  • Nemden ve sudan etkilenmeme özelliği sayesinde germe tavan sistemlerini çok kolaylıkla ve gönül rahatlığı ile banyo ,havuz,sauna gibi nem ortamlara uygulamak mümkündür.Çünkü gergi tavan ürünleri küflenmez,mantar bağlamaz ve kokmaz.
  • Bakım ve boya gerektirmeyen gergi tavan ürünlerini camiilere,hatta her zaman sürekli olarak temizlenemeyen yerlere uygulanmaktadır.Çünkü gergi tavan toz tutmama özelliğine sahiptir.
  • Gergi tavan sistemlerini üzerine UV baskı yapılması mümkündür ki,bu da sizin istediğiniz görselin çok kolay bir şekilde kumaş üzerine basılarak rahat bir şekilde,evinizin duvarına,tavanına,çocuk odasına,mutfak odasına,oturma odasına ,ofislere uygulanması demektir.Böylece siz sevdiğiniz her hangi görseli ister  tabiat,ister aile,oyuncu,hayvan ves. herr hangi bir görselin her daim göz önünde olmasını sağlamış oluyorsunuz.
  • Hijjenik olması ve Avrupa S1,M1 belgeli olası evinizde bile çok rahatlıkla uygulamanıza yardımcı olur.

Gergi tavan ürünleri tamamen müşterilerin seçiminde ugun bir şekilde seçilerek hatta en kaprizli müşterileri bile kendi çeşitleri ve özellikleri ile memnun bırakır.Ve bu seçilen çeşitler tabi ki yine isteğe göre çok kolay uygulanma ve çıkartılma özelliği ile istenilen alana uygulanabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı