Gergi Tavan

Gergi tavanda resim seçimi

Gergi tavanda resim seçimi

Gergin tavanda resim seçimi tabi ki, müşterilerin isteği üzerine yapılır.Ama yinede resim seçmekte zorlanan müşteriler için her odaya özel bir kaç önerimiz olacaktır. Böylece siz daha rahat seçim yapabileceksiniz. Mutfak, yatak odası, oturma odasında sık sık kullanılan bu resim seçenekleri ortamı ayrı bir hava katacaktır. UV baskı yardmı ile bu resimleri malzemelerin üzerine uygulanarak diğerler tavan çeşitlerinden farklı olarak farklı ve sınırsız tasarımlar yaratmanıza yardımcı olacaktır.

  1. Mutfak gergin tavanında resim seçimi

Mutfağa gergi tavan uygulaması ortama daha ayrı bir güzellik verir. Mutfakta yapacağınız işten ayrı bir zevk almaya başlarsınız. Peki mutfakta gergin tavana hangi resimleri uygularsanız daha sevimli ve mutfağa uyumlu bir ortam elde edebilirsiniz.

  • Doğanın çeşitli yerlerinin manzaralarını uygulamak
  • Çiçeklerin her çeşidini uygulamak
  • Meyve bahçelerin ve bağların resimlerini uygulamak
  • Farklı yemek resimleri uygulamak

Temizlenmesi daha kolay olan gergi tavan mutfak için çok doğru bir seçim olacaktır.

2. Oturma odası gergin tavanında resim seçimi

Oturma odasında uygulanan resimler evin tüm tasarımına uygun olmalı,finansal konudan zararlı olmamalı ve aynı zamanda ev sahibinin zevkine uygun olmalıdır. Burası evin merkez odası sayılır ve gelen konuklar genelde oturma odasında ağırlanırlar.Bunun için oturma odasının daha uygun tasarımlı olması gerekmektedir. Bu uyumu sağlamak için soyut görüntülerden yararlanabilirsiniz. Soyut resimler ideal bir şekilde tüm mobilyalar ile uyum sağlar . Sadece klasik mobilya türleri hariç. Klasik mobilyanız varsa o zaman daha farklı resim seçmelisiniz.

  • Oturma odasında gergi tavana uygulanan meşhur bina resimleri ve kentsel manzara resimleri evin tasarımı ile çok muhteşem uyum sağlar.
  • Klasik stil  enfes freskleri ya da ünlü ressamların eserlerini canlandırmakla çok harika görünür

3.Yatak odası gergili tavanda resim seçimi

Yatak odası dinlenmek ve istirahat etmek için özel bir odadır.Bu yüzden bu odaya uygulanan gergili tavanda daha sakinleştirici  resimler basılmalıdır.Pürüzsüz hatlara sahip soyut resimler yogun ve yorgun bir günün ardından sizin rahatlanması için çok iyi bir yöntem olacaktır.

  • İstenilen çiçek resimleri, doğa resimleri,masal kahramanları kuş resimleri size daha fazla rahatlamanıza yardımcı olacaktır.

4. Çocuk odası gergili tavanda resim seçimi

Çocuk odasına gergili tavan uygulatmak istediğinizde önce çocuğunuzun hangi resmi istediğiniz sorun. Bu onların odası ve onların seçimleri olması gerekmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı