Gergi Tavan

Gold gergi tavan kullanımı

Gold gergi tavan kullanımında dikkat edilmesi gerekenler

Altın lüks gergi tavanlar yeteri kadar evrenseldir.Bu renk ve doku iç mimaride kullanılan çoğu tasarıma uyumluluk sağlar.Altın gergi tavan çok seviyeli tavanlarda,yükselen ve hacimli tavanlarda ve aynı zamanda birden fazla renkli kumaşlarla uygulanabilme özelliğine de sahiptir.

ALTIN KAPLAMA GERGİ TAVAN

  • Düz tavan: Altın gold doku  gergi tavan ile  düzeyli yapı düşük alanlarda yer almaktadır. Ama çok düşük tavanlarda da kullanılamaz, kullanıldığı tavanın yüksekliği 2.8-3 m arasında olması gerekmektedir. Aksi halde uygulanan tavan basınç yapabilir. Tasarımcılar altın gergi tavanın bütünlüğünün avizelerle bozmamayı öneriyor.Bu gergi tavan çeşidini daha muhteşem göstermek isterseniz dokunun altına gizli ışıklar uygulayarak yapabilirsiniz. LED ışıkların yardımı ile doku daha parlak ve daha metallik bir görünüş kazanmış oluyor.Böylece avize kullanımı zamanı olduğu doku avize tarafından yenilmez ve tavan tamamen uyumlu ve güzel olur.
  • Çok katlı yapı: Büyük miktarda altın renk kullanımı güçlünün gücünü artırır. Zayıfı ise görünmez hale getiri. Bu yüzden altın gergi tavan kullandığınızda en iyisi tavanın her tarafını altın doku ile kaplamayın. Bu rengi en iyi diğer renklerle birlikte kullanın.Örneğin nötr beyaz ile kullanmanız daha iyi olacaktır.Sadece beyaz değil ,aynı zamanda gizemli siyah,yanan kırmızı ve ölçülü mavi de kullanmanız mümkündür.Bunu iki türde yapabilirsiniz: ya çok seviyeli gergi tavan kurarak,ya da dubleks gergi tavan kurarak.Buna karşılık seviyeler tamamen vinil kumaş olabilir,ya da merkezi gövde altın doku,kenarları ise beyaz.Bu arada kraliyyet sınıfı için üretilen altın gergi tavanları dikerek kullanmanız asla mümkün değildir. Bu çok çirkin bir görüntü ortaya çıkarır. Almanya üretimi olan ayna-altın film 130 m genişliğe sahiptir, Çin üretimi olan ürünler ise 3 ölçüde-150,200,320 m üretiliyor. Bunun için de daha geniş alanlarda altın gergi tavan uygulaması zamanı iyice tasarlanan dubleks ve ya çok seviyeli gergi tavan stili seçilmesi muhakkak gereklidir.aydınlatma için ise alçıpan kutu yerleştirilmesi daha doğrudur. Bu kutu gergi tavanın içerisine değil aralara ve ya gergi tavan olmayan kenar kısımlara yerleştirilmelidir. Böyle bir uygulama sayesinde tüm yapı inanılmaz bir görüntüye sahip olacaktır.

Siz de altın gold gergi tavan uygulaması için kararını verdiyseniz hemen bizi arayın.Alman üretimi olan %100 kaliteli ürünlerimizle sizi memnun etmekten gurur duyarız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı