Gergi TavanUygulama Alanları

İç mimaride gergi tavan avantajları

İç mimaride gergi tavan avantajları

Germe tavan sistemi iç mimaride kullanılan en muhteşem seçim olarak bilinmektedir.Geniş seçim alanı sayesinde uygulandığı her alana değişik güzellik katan gergi tavan,iç mimaride hem gizelliği ,hem sağlıklı olması,hem de diğer özellikleri ile insanlar tarafından en çok tercih edilen bir ürüne dönüşmüştür.Daha bir kaç sene önce insanların aklına gelemeyen gergi tavan sistemi,şimdi her alanda kullanılarak insanlara hizmet vermektedir.Gergi Tavan Plus şirketinin uyguladığı kaliteli malzemeler sayesinde artık siz de gergi tavan ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

Peki nedir gergi tavanı bu kadar kullanışlı hale getiren?Neden iç mimaride gergi tavan bu kadar kullanılır?İç mimaride kullanılan gergi tavanın avantajları nelerdir?Bu sorulara cevab arayalım:

  • İlk önce gergi tavan 15 sene garantilidir.Gergi Tavan Plus şirketi size Alman markası olan gergi tavan sistemini 15 senelik bir garanti belgesiyle sunuyor.Hiç bir kuşkusuz bir şekilde uygulatabilirsiniz.
  • Daha sonra gergi tavan geniş seçim alanına sahiptir.İç mimaride sınırsız tasarımlar yapabileceğiniz bir seçim çeşitleri vardır.Her renk ve görüntüde olan gergi tavanlar,her müşterinin zevkine göre tasarlanmıştır.
  • Sonra gergi tavanlar tamamen sağlıklıdır.Gergi tavan çeşitleri içerisinde görsel baskılı ürünlerimiz vardır.Bu baskılar tamamen sağlıklı UV boyalar yardımı ile yapılır ki,bu da insan sağlığına hiç bir şekilde zarar vermez.Boyalar ve malzemeler kesinlikle kimyasal madde içermez.
  • Hijjeniktik.Havalandırmayı çok iyi bir şekilde yapar.Bu da tavanın mantar ve küf oluşumunu engeller.İç mimaride gergi tavan avantajlarından en önemli kısım da budur.Böylece odada mikrop ve koku olmaz.
  • Suya ve darbeye dayanıklıdır.100 l kadar su tutabilme özelliği sayesinde önceden evinize su damlıyordusa,şimdi bu sorun ortadan kalmış olacaktır.Aynı zamanda darbeden etkilenmez.
  • CE  belgelidir.Bu da gergi tavanın ateşe dayanıklı,ateş almaz bir malzemeden yapılmasını gösterir.Yangın zamanı tavana, duvara ve zemşne uygulanmış gergi tavan malzemeleri hiç bir şekilde alev almaz.60 derece ısıya kadar  dayanıklıdır.
  • Kolay temizlenir.Bu özellik sayesinde artık iç mimaride kullanılan gergi tavan avantajlarından biri daha artmış oldu.Bu özellik sizi saatlerce temizlik yapma sorunlarından kurtarmış oluryor.Sadece nem bir bez yardımı ile,yada elektrikli süpürge yardımı ile tavana ve malzemeye zarar vermeden kolay bir şekilde temizlik yapabilirsiniz.

İç mimaride gergi tavan avantajları bununla bitmez.Aynı zamanda sizin bütcenize zarar vermez.Gergi tavan çeşitlerinden siz de iç mimaride yararlanmaz isteseniz kaliteli malzemelerimiz ve eğitimli ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı