Gergi TavanUygulama Alanları

İç mimaride gergi tavan baskıları

İç mimaride gergi tavan baskıları nasıl yapılıyor.?

Gergi tavan sisteminde UV baskı yardımı ile duvar kağıtlarına ve tavan dokularına istediğiniz resmi bastırmanız mümkündür. Bu örneğin, orman resmi olabilir,su dünyası olabilir, istediğinizi her şey olabilir.Seçim tamamen size kalmış.Bildiğiniz gibi okyanus,su ,balıklar insan sinirlerini rahatlatan çok iyi bir yöntemdir.Bunun evlere uygulaması da çok iyi bir görüntü ortaya çıkaracaktır.Bu konumuzda ise UV baskı yardımı ile duvar kağıtlarına ve tavan kaplamasına uygulanan okyanus görselinin iç mimaride nasıl kullanılması  hakkında olacaktır.

Eğer iç mimaride gergi tavanınıza okyanus görseli uygulatdıysanız o zaman bilmeniz gerekir ki,bu görsel odanın diğer tasarımı ile uyum sağlamalıdır.Aksi takdirde gergi tavan her ne kadar güzel olsa da daha kaba ve uygunsuz bir ortam ortaya çıkarır.İç mimaride okyanus görsellerini hem tavanınıza,hem zemine uygulatmanız mümkündür.Böylece odada daha rahatlatıcı bir ortam sağlamış olursunuz.

Uygulama zamanı abartılı ve daha yorucu bir ortam olmaması için okyanus görselini aynı anda hem tavana ,hem de duvara uygulamamanız gerekir.Dekoru tamamlamak isterseniz sadece tavana ve ya duvar kağıtına uygulanmış okyanus görseline uygun olan  yakın  tonlar kullanılarak tasarım tamamlanmalıdır.Örneğin,bu tasarımı mavi ve koyu mavi tonlarda olan perdelerle tamamlamanız da mümkündür.

Tematik fotoğraf ve ya kendi resimlerinizle de tasarlamanız uygundur.Ve ya okyanusun bitki ve hayvan aleminin görünüşünü-minderler ve ya yatak nevresim takımları üzerine uygulatarak da tasarımı uygun bir şekilde bitirebilirsiniz.

İri karmaşık deniz kabuğu ,kurutulmuş deniz yıldızı,renkli ve kum dolu şişeler,taş paneller,çapalar,zincirler ve fırkateyn modeli-bunlar okyanus aşkını vurgulamak için mutavazi bir aksesuar listesidir.

Siz de evinizde okyanus görüntülü gergi tavan ve ya duvar kağıtı uygulaması ile çok değişik ve doğal bir ortam yarabilirsiniz.Bunun için sadece bizimle irtibata geçebilirsiniz.Sadece bir arama ile hem okyanus gürseli baskılı gergi tavan,okyanus görselli duvar kağıtına ,hatta isterseniz okyanus görselli zemine bile sahip olabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı