barisol tavanGergi Tavangerme tavantavan dekorasyonu

Kadife gergi tavan ve germe tavan

Kadife germe tavan

Her yere uygulana bilme özelliğine sahip olan ve her kes tarafından büyük sevgiyle tercih edilen Gergi tavan sistemleri 2 çeşitli dokudan yapılır. PVC film ve kumaş.

PVC film gergi tavan poliüretan maddeden yapılır ve bir çok çeşidi vardır. İstediğiniz alana uygulanabilme özelliğine sahiptir. Hijjenik ve sağlıklıdır.İnsan sağlığı için hiç bir şekilde tehlike yaratmaz.

Kumaş gergi tavanların  da bir kaç çeşidi vardır.Bu gergi tavan sistemi de insan sağlığını  kesinlikle kötü etkilemez.İstenilen yere uygulanabilir. PVC film gergi tavandan farkı ise suya dayanıklı olmamasıdır.Sadece su olan alanlara uygulanmaması önerilir.Kumaş gergi tavan çeşitlerinden bir tanesi de Kadife gergi tavandır.Kadife gergi tavan çeşidinin de geniş renk seçimi  vardır.Bu seçim genişliği sayesinde müşteriler  istedikleri rengi bulabilirler.

Doğal kadifeden yapılan bu gergi tavanlar,geniş seçimi sayesinde her çeşit tasarıma mükemmel uyum sağlayabilme özelliğine sahiptir.Kadife  gergi tavan dokusu çok nadir bulunur ve her üretici tarafından üretilmez.

Kadife germe tavan özellikleri nelerdir?:

  • Şeffaf olmayan doku faktörü, mümkün ana tavan eksiklerini kapatma özelliği vardır.
  • Yansıtma özelliği yoktur.
  • Yansıma ve parlama yoktur ve son derece temiz çizgiler ve şekilleri vardır.
  • Dayanıklıdır ve yoğundur.
  • Ultraviyole ışıklardan hiç bir şekilde etkilenmez.Uzun süre yeni halini korur ve böylece değiştirmek zorunda kalmazsınız.
  • Kadife germe tavan uygulamasında sarkma ve akıntı olmaz.
  • Kurulum özellikleri.Uygulanırken dikkat edilmesi gereken nokta,oda tavanının yüksekliğidir.Derin renklerin yeknesak doku yığını sayesinde kadife germe tavanlar ,tavanı daha alçak gösterir.Bu yüzden kadife gergi tavanların alçak tavanlı odalarda uygulanması doğru değildir.Daha yüksek tavanı olan alanlara uygularsanız görsel olarak daha normal görünüş elde edebileceksiniz.

Kadife gergi tavanlar iç mimaride daha lüks bir ortam yaratır.Kadife gergi tavan uygulayarak, barok,klassik,retro stilinde tasarımlar yaratabilirsiniz.Lüks ortam sevenlerin seçimi olan kadife gergi tavanlar finansal olarak da diğer gergi tavan türlerinden seçilmektedir.Tabi ki,bu miktar uygulandığı alanın genişliğine göre değişecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı