barisol tavanGergi Tavan

Kaliteli gergi tavan, barisol tavan

Kaliteli gergi tavan, barisol tavan nedir ve nasıl anlaşılır lütfen dikkat ediniz.

Yıldızlı gergi tavanları foto baskı yardımı ile yapılan türleri de diğer çeşiti gibi aynı malzemeden yapılır ama üzerine yıldızlı gökyüzü görseli basılır.Gergi tavan hazırlanan malzemeler:

  • Poliefir kumaşlar. Bu kumaşlar poliüretan ile emprenye edilir.
  • Hafif PVC film . Bu filmler kadmiyum içermez.

Barisol tavan, gergi tavan, kaliteli gergi tavan,

Bu ürünlerin hazırlanma teknolojilerine ve kalitelerine göre sıralasak kaliteli ürünler üreten devletler olarak şunları gösterebiliriz.-Avrupa makraları hangi ki,bu ürünler Almanya,İtalya ve Fransa da üretilmektedir.PVC film hem renk seçimine hem de çeşit seçiminde göre daha zengindir.Bu malzemeden parlak gergi tavn,matt gergi tavan,zaten gergi tavan vs. hazırlanmaktadır.

PVC film üreten ülkeler arasında Çin de görünmektedir. fakat Çinde üretilen malzemeden her kesin bildiği gibi kimseye hayır gelmemektedir. Bu ürünler 5m uzunluğunda üretilerek daha geniş alanlara uygulanmaları için kullanılmaktadır. Fakat kalite belgesi yoktur. Artık kim gereken bakımı yapıp uzun süre kullanabilirse artık.

Gergi tavan kumaşı  seçimi yaparken daha kaliteli ürünler seçmekte dikkatli olun. Gerg tavan kumaşlarına foto baskılı ürünlerini kullanırken görselin hangi yöntemle basıldığına dikkat edilmeli ve bu kumaşlar ne kadar sağlıklı boya emebiliyor buna bakılmalıdır. Eğer baskıda boyayı kusuyorsa kesinlikle bu ürün Çin malı ürünler olup kapınıza içeri sokmayınız. . Bildiğiniz gibi solvent içeren ürünler sağlık için kesinlikle yararsızdır ve çok zararları vardır. Bu yüzden gergi tavan markasını ve menşei sini sormadan hiç bir ürün almayın.

Foto baskılı Yıldızlı gergi tavan montajı

Foto baskılı yıldızlı gergi tavan montajı şu şekilde yapılır:

  • İlk önce en uygun yerde led aydınlatma ürünleri yerleştirilir.
  • Profil için uygun yer seçilerek işaretlenir ve sabitlenir.
  • Lif için net gerilir ya da fiber ipliklerle ona monte edilerek ve ya diğer ışık kaynaklarının yardımı ile sahte tavan kurulur.
  • Tuval monte edilir.Işık kaynağının yüklenmesi ile alakalı olarak,hem bunların altıdan delikler koyulur ,hem degerli kurulum işlemleri yapılır. En son ise gergi tavan kaplaması sabitlenir.

Foto baskılı yıldızlı gergi tavan çeşidini kendi ellerinizle de uygulamanız mümkündür.Ama tabi ki en iyisi fazla masraf yapmadan doğru bir şekilde monte edebilmek için işi ustasına bırakmakta yarar vardır.

Sadece bizi aramakla yıldızlı gergi tavanın hem foto baskılı türünü,hem de doğal ışıklar yardımı ile özel olarak tasarlanan türünü çok kısa bir zamanda evinizin isteyerek seçtiğiniz köşesinde göreceksiniz.Daha romantik ve daha huzurlu ortam arıyorsanız siz de evinize yıldızlı gergi tavan uygulatın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı