Gergi Tavan

Konferans salonlarında gergi tavan uygulaması

Konferans salonlarında gergi tavan uygulaması ve önemi

Her yere uygulana bilen gergi tavan sistemleri artık konferans salonlarında bile uygulanmaktadır.Konferans salonlarında her türlü gergin tavan uygulaması gerçekleştirmek mümkündür.Konferans salonlarına uygulayabileceğiniz  germe tavan sistemleri ile tanışalım.

Konferans salonunda akustik germe tavan

Konferans salonlarında germe tavan uygulamak çok doğru bir seçimdir.Bu seçimin akustik germe tavandan yana yapılması çok daha uygun bir seçim olacaktır.Büyük olan konferans salonları bildiğiniz gibi, gürültülü ve aynı zamanda soğuk olur. Böyle salonların ısıtılması mümkün olmadığı için ve ya ekonomik olarak uygun olmadığı için ısıtılmaz. Akustik germe tavan sistemi yardımı ile artık bu iki sorun aynı anda ortadan kaldırılmış olacaktır. Sadece konferans salonlarına akustik gergin tavan uygulatmakla gürültülü ortamdan kurtulmuş ve bununla yanı sıra sıcak bir ortama kavuşmuş olacaksınız. Akustik germe tavanlar özel malzemelerden yapılmıştır.

Doku arasına yerleştirilen delikler sayesinde ses yutulması sağlanır. Akustik gergi tavanın özel tasarım dokusu yapılan gürültüyü emer ve alınan enerjiyi sıcaklık olarak geriye verir.Bu özelliği sayesinde akustik germe tavanlar sadece ses yutulması için değil, aynı zamanda ısı sistemi olarak kullanılır.Akustik germe tavan uygulaması zamanı duvarlara çarparak yayılan ve gürültü yaratan sesler artık olmayacak, ses net bir şekilde duyulacaktır. Sadece bu değil,bu gergin tavan ürünü yangına dayanıklı olması ile seçilmektedir. Böylece daha güvenilir bir ortam edinebilirsiniz.

Konferans salonlarında mat gergin tavan.

Konferans salonlarında mat gergin tavan da uygulatmanız mümkündür. Mat gergin tavan çeşitli renkleri ile geniş tasarım olanağı sağlar. Mat gergili tavan parlamaz ve yansıma yapmaz. Bu yüzden uygulandığı alanı daha alçak göstermek için kullanılmaktadır.Konferans salonları daha yüksek bir tavana ve ya binaya göre daha normal yükseklikte olan tavanlara sahip olur.Eğer kullanılan konferans salonu daha yüksek tavana sahipse, ortamı vizüel olarak küçültmek isteyen müşteriler mat gergili tavandan yana seçim yapmalıdırlar.

Siz de iş yeri sahibiyseniz ve kendi şirketinizde konferans salonlarınızı gergin tavan sistemleri ile süslemek istiyorsanız, Gergi Tavan Plus şirketini arayın ve kısa zaman içerisinde söylediğimiz ve hakkında konuşmadığımız diğer gergi tavan çeşitleri ile konferans salonlarınızı süsleme imkanı elde edin.

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı