Gergi Tavan

Kulübelerde gergi tavan

Kulübelerde gergi tavan

Gergi tavanlar evlerde yanısıra kulübelere de uygulanabilmesi mümkündür.Kulübelere uygulanan gergi tavanlar klubede olan sorunları tamamen ortadan kaldırmanıza yardımcı olur.

Kulübelerde gergi tavan uygulaması bir çok problemlerin ortadan kaldırılması demektir.

  • Sakin ve sıcak.Gergi tavanlar sesi ısıya çevirme özelliği ile kulübeleri daha sakin ve sıcak yapar.
  • Büzülme.Kulübeler yeni uygulandıysa zamanla büzülmeye başlar.Bu büzülmeler de tavanda bir çok sorunlar oluşmasına neden olsun.Gergi tavan  uygulaması ile bu sorunları yaşamazsınız.Çünkü gergi tavan estetiktir.Ve uygulandığı görünüşünü daim korur.
  • Sızıntılar zamanı klubenizi sudan korur.Eğer klübeniz eskiyse ve tavanında çatlaklar varsa uyguladığınız gergi tavan sizi su sızıntılarından çok iyi bir şekilde koruyacaktır.

Gergi tavanlar zaman almadan kolay bir şekilde uygulanma özelliğine sahiptir.Esnekliği sayesinde her köşeye uygulanabiliyor.O yüzden her alana uygulanabiliyor.

Kulübede gergi tavan uygulamanın avantajları:

  • Kulübede uygulanan gergi tavan uzun seneler boyunca bozulmadan kullanıla biliyor.
  • Solmadan ilk gönkü ferahlığını saklar.
  • Suya dayanıklılığı sayesinde kulübeyi sel sorunlarından korur.
  • Kolay temizlenebilir  özelliği ile ne zaman isterseniz kulübenizi tek hamle ile ter temiz yapabilirsiniz.
  • Kulübeniz sıcak ve sessiz olur.vs.

Kulübeler gergi tavan  tasarımı:

Kulübeler doğal ahşaptan yapılır.Kulübelerde  tasarımı tamamlamak için size foto baskılı bir gergi tavan yardımcı olacaktır.Kulüblerde çok seviyyeli gergi tavan uygulaması daha uygun olacaktır.Böylece tavanda olan kablolar ve diğer görünmesi gerekmeyen malzemelerin kapatılması  daha iyi olacaktır.Klubede gergi tavan uygulamasında iki keserte arasına sıkı gerilmiş aynı renk ya da iki farklı renk  kumaş uygulayarak ta yapabilirsiniz.Bu da daha değişik bir görünüş sağlar.Kulübelerde gergi tavan uygulması hem dekor açısından ,hem de sağlık,sorunsuz ortam açısından çok gereklidir.

Gergi tavan Plus şirketi size Alman kaliteli ürünler sunmaktadır.Bu ürünler sayesinde siz çok rahat bir şekilde,kaliteli,hijjenik,sağlıklı,ek masrafsız  ürünlere sahib olabilirsiniz.Şirketimizin size  sunduğu kaliteli malzemeler ve ürünlerle artık siz de kulübelerinizde gergi tavana sahib olabilirsiniz.Hayatınızın yalnız kalmaya ihtiyac duyduğu zamanlarda kolay bir şekilde istediğiniz ortama sahip olmak istiyorsanız o zaman bizi arayın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı