Gergi Tavan

Leylak germe tavan uygulama alanları

Leylak germe tavan uygulama alanları

Leylak renkin bir kaç tonları var.Bu tonlar her yerde uygulanebilir.Ama kullanılırken dikkat edilmesi gereken şey,her odaya uygun leylağın uygun ton seçimidir.Bu konumuzda Leylak  germe tavan uygulama alanları hakkında konuşacağız.Bakalım hangi odada hangi tonlar seçilmesi daha doğrudur.

Leylak gergi tavan uygulanma alanları:

Odaların tipine göre,sadece renk değil ve aynı zamanda seçilen tonlara yakın renkler de seçilir.Bu sadece gergi tavan değil,aynı zamanda tüm odanın uyumlu bir şekilde boyanmasına yardım eder.

  • Salon ve yemek odası için uygun doymuş renkler , özellikle de gümüş ve altın çerçeveler içerisinde leylak renginin daha koyu tonu (patlıcan rengi) kullanılır.
  • Yatak odasında ve çocuk odasında  lila, orkide, pembemsi soluk mor, yüzeyin kalan kısımlarında ise mavimsi renkler kullanıla bilir.
  • Mutfakta leylak gergi tavan küçük odalarda,koridorlarda leylağın yumuşak tonları: deve dikeni çiçeği rengi Wisteria çiçeği rengi tonları,dekorun tamamında ise duvarlara süs olarak parlak mor renk uygulanmalıdır.
  • Banyoda,duş,banyo ve havuz gibi alanlarda,koyu mor,fars mavisi ve aqua renk ile tamamlanmış indigo,göksel ve ya dumanlı mavi tonlar kullanılabilir.Bu iki renk mükemmel bir şekilde akşam gün batımını taklit edecektir.
  • Bilardo salonu ve okuma odasında, mavi boşluklar ve beyazla mor kumaş  kullanılması önerilir.
  • Kız çocukları odasında kırmızı rengin morla birleşimi,erkek çocukları odasında ise  mavi ve gizemli ve romantik gölge yapılabilir.Uzmanlar bu renkleri en çok genç odalarında uygulanmasını tavsiye ediyorlar.Bu renkler entellektüel gelişim ve ilerlemeye teşebbüste bulunacaktır.
  • Dans salonu ve oturma odasında dekorasyon zamanı gergi tavanınızı, beyaz ve mavi tonlarla kombine edebilirsiniz.

Dikkat:Çocuk odası  gergi tavanı ve tüm oda rengini seçerken,rengi kendiniz seçim sürpriz yapmaya çalışmayın.Bırak çocuğunuz odasının ne renkte olacağına kendisi karar versin.Aksi halde seçtiğiniz renk onun hoşuna gitmeyebilir.

Siz de leylak gergi tavan uygulatmak isterseniz,Gergi Tavan Plus şirketini araıyın.Odalarınıza uygun şekilde renk seçimleri ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı