Gergi Tavan

Leylak germe tavan

Leylak germe tavan 

Leylak renk  en çok seçilen renklerdendir.Bu rengin sıcak ve soğuk renkleri mevcuttur ki,bu da uygulandığı alana şıklık ve parlaklık getirir.rengin doğru seçilmesi odada kullanılan tasarım türünün rengine uygun olarak yapılır.

Mor tonlar felsefi ruh halini ayarlamaya yardımcı olur.Bu renk tonları ile yalnız olmak ve dalgın meditasyon yapmak çok iyidir. Psikoloklor inanıyorlar ki,mor renk hayal gücünü harakete geçirir sezgi ve hayal gücünü uyandırır ve aynı zamanda insanın yaratıcılık yeteneğini geliştirir.

Bu yüzden leylak renk,en çok yazarların kütüphanelerinde ve sanatçıların çalışma odalarında daha çok uygulanıyor.

Leylak germe tavanlar:

Özellikler kamu kullanımı için yapılan büyük fotoğraf  salonlarında,büyük boy odalar için patlıcan rengi tavanlarla indigo ve fuşya renkleri de kullanılmaktadır.Örneğin ,lavanta boya dekorasyona uygun olarak seçilebilir.

Leylak germe tavan uygulama alanları:

  • kafeler, barlar, restoranlar
  • otel salonları,seçkin kulüpleri ve eğlence merkezleri
  • butikleri,mağazalar ve diğer ticari kuruluşlar

Öneri:Bu renk özellikle yıldızlı gökyüzü sistemi ile kombinelendiğinde, su ve deniz konuları ile birlikte uygulandığında daha da etkileyici görünür.Bu saygın büyüklükte olan doymuş mor tonlar,insanları durmadan para harcamaya teşvik eder.Mor,patlıcan ve kiraz renkleri-kral filozoflar için tasarlanmış kraliyet renkleridir.Modern iç mimaride mor renkli germe tavan hazırlamak için etrafına gümüş ve altın çerçeveler yapılır ki,bu da gergi tavana daha zengin insanlara layık bir gergi tavan elde etmeye yardımcı olur.Böylece saray ve salonlarda daha lüks ortam elde edilir.

Eğer siz renginizin leylak ve onun her hangi bir tonu olduğuna karar verdiyseniz, o zaman parlak leylak rengini yatak odasına uygulatmalısınız. Çünkü bu renk ilham getiren her hangi periden daha iyidir,size daha ilginç ve fantastik ruyalar görmenize yardımcı olur.

Eğer siz bir araştırmacı iseniz -çalışma odasında başının üzerine uygulanan bilinmeyen renk,yeni bir teorinin gelişmesine veya keşf edilmesine yol açacaktır.Romantik ve melankolik çocuğa sahipseniz,onun odasındakı gergi tavanda uygulanan  wisteriya rengi nazik gölgeler onun yeteneklerinin ortaya çıkmasına yardımcı olur.

Siz de renginizin leylak olduğuna karar verdiyseniz Gergi Tavan Plus ‘ı arayın.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı