Gergi Tavan

Mermer desenli gergi tavan

Mermer desenli gergi tavan şık ve estetik özel yaşam alanları sunuyor

Gergi tavan sistemleri çeşitli desenleri,her zevke uygun renkeri ile müşterilerini şaşırtmakta devam ediyor.Bu farkılıklar içerisine daha bir değişik bir çeşit daha eklenmiştir.Bu çeşit,Mermer desenli gergili tavandır.Bu çeşit sayesinde uygulandığı alana sanki mermer döşenmiş etkisi sağlanmış oluyor.O kadar mermer doğallığında olan bu ürün,kısa bir süre içerisinde uygulanabilme özelliğine sahiptir.

Mermer desenli gergi tavan ürünleri doğada bulunan tüm renk tonlarında üretilmiştir.Mermerden yapılan germe tavanlar,ilk görünüşte filmden üretilen germe tavanlardan hiç bir şekilde ayrılmamaktadır.Mermer germe tavanda,tuvallerin farklı varyasyonları üzerine kvars taklidi uygulanarak iç mimaride gergin tavanda doğal bir yüzey yaratmanıza yardımcı olur.Bununla yanısıra kolay temizleme ve kolay uygulama özellikleri ile de tanınmaktadır.Mermer desenli germe desenler,orijinal olması ile seçilir,özel bir parlaklık vermekle uygulandığı ortama daha şık bir görünüş katmaktadır.

Mermer desenli germe tavan özellikleri:

  • Doğal doku zenginliğine sahiptir.
  • Geniş renk seçimine sahiptir: Açık mavi ve açık griden tutun koyu yeşile kadar, mavi ve siyah mermer renkleri de bulunmaktadır.
  • Kolay uygulama prosedürü ve gerekmeyen bakım. Uygulanması için normal beyaz dokunun uygulanması için gereken zamandan bile daha az zaman  gerekir.
  • Neme dayanıklıdır.
  • Anti statik etkisi vardır.
  • Daha koyu renklerde mermer desenli gergin tavan uygulaması, tavana vizüel olarak daha alçak bir görüntü verir. Bu yüzden koyu renkli mermer gergi tavanlar alçak tavana sahip odalar için uygun seçim değildir.
  • Mükemmel işletme özellikleri vardır. Mermer desenli germe tavan kolayca deforme olmaz,yangına dayanıklıdır,kırışıksız ve pürüzsüz bir yüzey sağlar aynı zamanda çatlamaz.

Mermer germe tavan uygulama alanları:

Mermer desenli germe tavanlarını,yüzme havuzlarında,idari ofislerde,kamu binalarında vs. kolay bir şekilde uygulayarak daha değişik,eşsiz bir ortam yaratmanızı sağlayacaktır.

Siz de Gergi tavan Plus şirketinin size sunduğu mermer desenli gergin tavandan faydalanarak,yüzme havuzlarınıza, idari ofislerinize ve ya sahip olduğunuz her hangi kamusal alana ve toplu yaşam alanlarına daha değişik ve şık bir görünüş katmak istiyorsanız, hemen telefon edin. Size bir telefon kadar yakınız. Sadece bir telefonla istediğiniz ortama kavuşa bileceksiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı