Gergi TavanUygulama Alanları

Neden akustik gergi tavan?

Neden akustik gergi tavan? Nasıl bir akusitk gergi tavan yaptırmalıyız. Bununla ilgili bilgileri aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Mekanlarınıza akustik germe tavan sistemlerini öneriyoruz.

Gergi tavan sistemi özel yapısı,güvenilir olması,dayanıklı olması,çevresel olması vs.bir çok nedenleri ile diğer gerginli tavanlardan çok seçiliyor  ve tercih ediliyor. Hem fiyatı ile ,hem uzun sene ilk günkü gibi taze ve solmadan kalma özelliği sayesinde tavan sistemine damgasını vuran streç tavan sistemi, bu mükemmel özelliklerinin üzerine bir de kolay temizlenebilme özelliği da katmıştır. Doğrusunu söylemek gerekirse germe tavan özel yapısı sayesinde uzun süre kirlenmez. Sadece biz kaş seneden sonra temizlenme gereği duyulan gerginli tavanları sadece nem bir bez yardımı ile bile temizlemek mümkündür.

gergi tavan, barisol tavan, akustik gergi tavan, akustik germe tavan, akustik tavan, gergi tavan, germe tavanTüm bu yaşam için rahat olan özelliklere sahip germeli tavan sistemlerine daha bir özellik daha katıldı.Bu da ısı özelliğidir. Bu özellik sayesinde artık uygulanan alanlar sıcak olacaktır.Bu sıcak ortamı sağlayacak strec tavan çeşiti akustik germe tavan dır.Akustik germeli tavan özel üretilen  delikli yüzeyi sayesinde ses ve gürültüyü emerek ısıya çevirme özelliğine sahiptir. Temizliği de kolay olan akustik strec tavan diğer tavanlar gibi temizlenir.

  • Akustik gergin tavanlar özel hazırlanmış delikli kaplaması sayesinde havanın rahat şekilde dolaşımına yardımcı olur.Rahat şekilde dolaşabilen  germe tavan bu özelliği ile tavanda mantar ve küf oluşmasını önlemektedir.
  • Akustik gergin tavanların müşterinin isteğine bağlı olarak seçebileceği bir kaç türü mevcuttur. Bu seçenek çeşitleri kaplamanın  üzerinde olan deliklerin sayına göre çeşitlendirilir. Deliklerin bol ve ya az olması da odada olan sesin emilmesine değişik bir fark katar.
  • Akustik streç tavanlar özel delikli yapısı sayesinde ses ve gürültüyü emer,ortama  pozitif enerji verir. Sadece bu deyil akustik germe tavanlar aldığı sesi ısıya çevirme özelliğine sahiptir.
  • Akustik gergi tavanlar sadece bu özellikleri ile kalmıyor aynı zamanda ortama dekoratif tasarım vermek için de kullanılır. Ve akustik germeli tavanları aydınlatma amaçlı da kullanmak mümkündür.
  • Temizliğe gerek duymayan akustik streç tavan bir kaç sene temizlenmeden kullanılabilir. Bir süre sonra temizlendiği zaman ise çok kolay bir şekilde temizlenir. Temizlenme kolaylığına sahip olan akustik gergin tavan diğer gergi tavan ürünleri ile aynı şekilde  temizlenir.

Tüm bu söylediklerim evinize akustik gergi tavan uygulatmak için size avantaj sağlayan sebeplerden sadece bir kısmıdır.Siz de evinizde,iş yerinizde,kafe,restoran vs. alanlarda akustik germeli tavan uygulatmak isterseniz bizi arayın.Öze kaliteli ürünlerimiz ile size yardımcı olmaktan gurur duyarız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı