Gergi Tavan

Evlerde gergi tavan

Evlerde gergi tavan

Ev dekorasyonlarında gergi tavan kullanılması ev  tasarımına daha farklı bir görünüş sağlamaktadır.Evlerde gergi tavan uygulamakla evinize farklılık getireceksiniz .Evlerde gergi tavan ürünlerinin istediğiniz çeşidini uygulatmanız mümkündür.İsterseniz matt,isterseniz saten ve isterseniz da parlak gergi tavan türleriniz evinize uygulatmakla farklı görünüş elde edebilirsiniz.

Evlere uygulanan gergi tavan oturma odası,mutfak,banyo,çocuk odası,yatak odası dahil her yere uygulanabilir.Müşterilerin zevkine göre seçilen dokular çok rahat ve ustaca bir şekilde kısa bir zamanda evlerinize uygulanır.

Evlerde gergi tavan sisteminin faydaları:

Gergi tavan sistemi hijyenik yapıya sahiptir,mantar bağlamaz ve küflenmez.Isıdan ve nemden kolaylıkla etkilenmeyen yapısı sayesinde hatta mutfak ve banyo odalarına bile uygulanması mümkündür.Gergi tavanların sizin hayal gücünüze uygun bir şekilde değişmesi ile evinizin her köşesine farklı bir görünüş vermesini sağlar.Gergi tavan sistemlerinde kullanılan  PVC film bantlarına UV baskı ile uygulanan resim uygulamaları sayesinde artık istediğiniz insanların,oyuncuların,çizgi film kahramanlarının ,doğanın vs. aklınıza gelen her şeyin görselini tavanınıza uygulatmanız mümkündür. Gergi tavan ürünleri sadece tavanlara değil aynı zamanda duvarlara, dolap üstlerine,mutfak tezgahı arasına,masa üstlerine bile uygulanabilmektedir.

Oturma odasında gergi tavan:Oturma odasında gergi tavan uygulatmaya karar verdiyseniz mat ,parlak ve saten doku kullanarak oturma odanıza farklılık katabilirsiniz.Genelde oturma odasına huzur verici renkler olması için mat ve saten gergi tavan tercih edilse de tabii ki bu tamamen müşterilerin tercihlerine göre değişir.

Mutfakta gergi tavan:Mutfakta gergi tavan uygulatmak istiyorsunuz fakat nasıl olur diye mi düşünüyorsunuz? Merak etmeyin mutfağa özel gergi tavan çeşitlerimiz sayesinde artık mutfağınızın her köşesin tanınmayacak hale gelecektir. Hijyenik ve uzun yıllar boyunca bozulmadan kullanabileceğiniz gergi tavan sistemi müşterilerin zevkine uygun bir tarzda mutfak uygulanması, artık 3d gergi tavan bile mümkündür. Müşterilere mutfakta uygulayabilmeleri için  gergi tavan,lake gergi tavan vs. çeşitleri sunulmaktadır.

Çocuk odasına özel gergi tavan: Çocuk odasına özel gergi tavan çeşitlerimiz çocuklarınızın odasını öıkılmıyacak bir ortama dönüştürecektir. İstenilen çizgi film kahramanlarını, çizgi filmden her hangi bir sahneyi,oyuncu resimleri,kendi resimleri vs. UV baskı ile film bantı üzerine basılarak yapılan gergi tavan ürünü çocuk odasını eğlenceli ve göz alıcı bir ortama dönüştürecektir.Gergi tavanların yanmazlığı, sağlıklı ,çevre dostu olması ile artık gönül rahatlığıyla çocuk odasına bile uygulayabilirsiniz.

Banyoda gergi tavan:Banyosuna değişik bir tarz katmak isteyenler fakat su ve nemden nasıl olur diyen müşteriler!Merak etmeyin gergi tavan artık banyoda bile uygulana bilir.Özel yapısı sayesinde suya ve neme dayanıklıdır.Mantar vee küf bağlamaz.Bu sorunlar olmayınca da banyonuz dan kötü kokular gelmez. Eğer banyonuza değişik bir tarz getirmek istiyorsanız hemen banyonuza gergi tavan sistemi uygulatın.İster zemin,ister tavan ,isterse de duvar uygulamaları ile gergi tavan hizmetleri ile her zaman hizmetinizdeyiz.

ev dekorasyonu, dekorasyon,

gergi tavan

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı