Gergi Tavan

Parlak Gergi Tavan

Parlak Gergi Tavan

Parlak gergi tavan,iç mimaride modern ve yüksek teknoloji türünde tasarım yapabilmek için çok doğru bir seçimdir. Tavan yüksekliğinden sadece bir kaç sm  kayb etmekle ,müşteri tavanda mükemmel,zarif,eşsiz  bir tasarım kazanmış oluyor.Sadece bu değil aynı zamanda parlak germe tavanlar diğer ürünlerle kıyasta daha terbiyeli ve daha ekonomiktir.Germe dizayn bakım ve boya gerekmeden 25 sene ve aşkın bir süre içerisinde ilk günki gibi orijinal görünümünü korur.İmar çok kolay ve rahat bir şekilde taşınabilme özelliğine sahiptir ,böylece eski filmi çok kolay bir şekilde çıkarıb yerine daha yeni,daha şık ve daha zarif film yerleştirmek mümkündür.

gergi tavan,  lake tavan, parlak tavan,

Parlak gergi tavan uygulama alanları:

Parlak gergi tavan seçim sayısı,benzersiz özellikleri sayesinde istenilen her yerde kullanılabiliyor. Örneğin evlerde, dairelerde, şehir dışında olan evlerde vs. Yüksek ses yalıtımı özelliği sayesinde cinema salonlarında,kayıt stüdyolarında vs. alanlarda da kullanmaktadır.Parlak gergi tavanlar aynı zamanda kafe, kulüp ve restoranlara uygulandığında ilginç görünüm sağlar ve iç tasarımı değişik bir tarzda tamamlar.

Parlak gergi tavanın faydaları:

  • PVC filmlerinin hafif ve plastik olması çeşitli yapıda olan tavanlara çok kolaylıkla monte edebilme avantajı vardır. Böylelikle istenilen tavan modeline çok rahat bir şekilde uygulamak mümkündür.
  • Suya ve neme dayanıklıdır.Özellikle de dairelerde yaşayan ve üst komşuları ile her zaman su konusunda rahatsızlık yaşayan insanlar için bu seçim çok güzel bir seçimdir.Çünkü, PVC gergi tavan sistemi suya dayanıklıdır ve sudan kötü etkilenmez,eve su sızdırmaz,bozulmaz.
  • Parlak gergi tavan uygulandığında kablolar,borular,havalandırma delikleri ve diğer iletişim kabloları  çok kolay bir şekilde saklanır. Hiç bir şekilde görünmez.
  • Çok rahatlıkla monte edilebilme ve ya aksine istenmediğinde demonte edilebilme özelliği vardır.Bu özellik te müşterilere beğenmedikleri ürünü çok kolay bir şekilde demonte ettirip yerine başka modelde bir ürün uygulatma avantajı sağlamaktadır.
  • PVC gergi tavan malzemeleri tamamen çevre dostudur ve sağlıklıdır,güvenilirdir.Parlak gergi tavan uygulandığında çok temiz bir şekilde uygulandığından alerji sorunları olan insanlara daha çok önerilmektedir. Sadece  bununla kalmıyor.Özel dokusu sayesinde küf ve mantar bağlamayan gergi tavan ürünlerini rahatlıkla evin her yerine ,hatta nem ve su olan ortamlara-mesela banyo,havuz gibi yerlere bile uygulatmak mümkündür.

Lake tavan, parlak tavan

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı