Gergi TavanUygulama Alanları

Renkli gergi tavan

Renkli gergi tavan

Tasarım alanında aktif deneyler,oda yüzeylerinden hiçbirini eldeğilmemiş bırakmaz.Renkli gergi tavan kullanmak fikri yarandıysa,bu o demektir ki,siz inanılmaz hayal güzü için alan açtınız.

Özellikle gergi tavan seçiminde PVC filmden yapılan gergi tavan ürünlerinin oldukca geniş  renk seçimi vardır.Bu renkler bir kaç bin gölge oluşturulmasına yardımcı olur.Renkli parlak gergi tavanlar,odaya canlı ve şık bir ortam getirir.Matt gergi tavanın çeşitli renklerinin yardımı ile ise iç mimaride renk aksanı yaratmak mümkündür.Renkli saten germe tavanlar da daha avantajlı ürünlerdir.

Eğer iç tasarımda renkli gergi tavan uygulamasına karar verdiyseniz,dikkat edilmesi gereken bir kaç detay olacaktır.Bu durumda o,sadece tavan yüzeyi olarak kalmaz,ve genellikle oda  renk seçiminde büyük rol oynamaya başlar.Deneyin daha başarılı olaması için,tasarımcıların önerilerini dinlemek gerekir.Bu size daha doğru renk seçilmesine yardımcı olur.

Renkli tavan uygulamasına karar verdiyseniz bilmeniz gerekenler:

  • Renkli gergi tavan seçimi uygulandığı oda yüksekliğini vizuel olarak azaltır.Bu da o demektir ki,tavan yüksekliği 3m az olan odalarda bu tavan uygulanamaz.Eğer tavan yüksekliği 3 m az olan odalarda renkli tavan uygulanmasını dubleks tavan olarak olarak uygulanması daha doğru olacaktır.Böylece tavan yüksekliğinden kayb etmeiş olacaksınız.Bu uygulama zamanı tavanın büyük bir kısmı beyaz renkte,geride kalan kısımlar ise renkli tonlarla tasarlayabilirsiniz.
  • Uygun bölge seçerken dikkate alınması gereken şey,uygulanan dokunun daha koyu renkte olmasıdır.Bu dekorasyon ve tasarım için kullanılan diğer dekorasyon unsurları seçerken renk seçiminde yardımcı olur.
  • Gergi tavanınızda ne kadar parlak renk kullanırsanız,tasarımda daha fazla beyaz renk kullanılması gerekir.Bundan ilave ,bu durumda aydınlatma sisteminden maksimum şekilde yararlanmak gerekmektedir.

Gergi Tavan Plus şirketinin müşterilere sunduğu renkli gergi tavan tasarımından siz de yararlanmak isterseniz,o zaman hiç zaman kayb etmeden,hemen bizi arayın.İstediğiniz yere doğru bir şekilde uygulanan renkli gergi tavan sistemi sayesinde,geleneksel tavan çeşitlerinden kurtulacak ve daha değişik bir ortama kavuşmuş olacaksınız.Değişiklik seven insanların seçimi olan renkli gergi tavan her alana kullanılmaktadır.Hemen arayın,siz de sahip olun.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı