barisol tavandekorasyonev dekorasyonuGergi Tavan

Yıldızlı gergi tavan

Yıldızlı gergi tavan veya Yıldızlı barisol tavan

Yıldızlı gergi tavan tasarımı günün en önemlisi de karanlık zamanın vazgeçilmez seçimlerinden bir tanesidir.Bu gergi tavan seçiminde odanızda  ışık kapandığı zaman masalsı bir ortam yaranır.Tavan yıldızlardan oluşmuş değişik ve mükemmel bir gökyüzüne benzemeye başlar.Her şey o kadar gerçekci olur ki,kendinizi gerçekten yıldızlı gökyüzü altında uyuyor zann edersiniz.

Yıldızlı gergi tavan hangi odalara uygulanabilir?

Hatırlatmak gerekir ki, yıldızlı gergi tavan iki usülle yaranır: Üzerine yıldızlı gökyüzü foto baskı yapılarak, Doğal ışıklardan özel tasarım yapılarak. üzerine baskı uygulanarak yapılan yıldızlı gergi tavanlar monte edildikten sonra özel bir şekilde aydınlatılır.

Yıldızlı gergi tavan türünü eminim ki her kes seviyor. Ama soranlar da olmuştur muhakkak.Hangi odalara uygulayabiliriz diye. Bu makalemizde foto baskı yapılarak uygulanan yıldızlı gergi tavan hakkında konuşacağız. Bakalım yıldızlı gergi tavanı hangi odalara uygularsak daha iyi olur?

Yıldızlı gergi tavan uygulaması eminim ki,tüm odalarda uygulanabilen bir gergi tavan türüdür. Bu tavan çeşitli istenilen tasarımda odanın diğer odaya uyum sağlamak özelliğine sahiptir:

  • Yatak odasında uygulanan yıldızlı gergi tavan ortama romantik bir hava katar. Ya da aşırı sakinleştirici bir ortam yaratır. Tamamen rahatlatıcı etki yaratarak sabaha kadar daha rahat uymanıza yardımcı olur.
  • Mutfak odasında ve ya yemek odasında uygulanan yıldızlı gergi tavan, ortamın da  bayram keyifli olmasına yardımcı olur.
  • Gergi tavan tavan çeşitleri arasında en hijenik ve sağlıklı ürün olarak tanınır. Gergi tavanı hatta çocuk odasına bile monte etmek mümkündür. Odasında tavanına yıldızlı gergi tavan uygulama çocuklar artık gece yalnız uyanmaktan korkmayacaklar. Hatta bu çocuklarda fantezi alemi daha da gelişmiş olacaktır.
  • Oturma odasına uygulanan yıldızlı gergi tavan gelen konukların eğlenceli ağırlanması için büyük katkıda bulunacaktır. Bu onlar için büyük sürpriz olacaktır.
  • Aynı zamanda yıldızlı gergi tavanı  lobilerde, ofislerde ve diğer odalarda da kullanabilirsiniz. Uygulandığı yerde inanılmaz ve tekrar olunmaz bir tasarım yaratacaktır. Işıklar kapandıktan sonra uygulanan oda daha huzur dolu ve büyüleyici görünecektir.

Siz de yıldızlı gökyüzünün evinizin her hangi bir köşesinde olmasını istiyorsanız bizimle irtibata geçin. Hemen size yardımcı olmaktan gurur duyarız. Uzun süre dayanıklı ve Alman  kaliteli ürünlerimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı